Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

beer cheese pretzels

1,000+ results for “beer cheese pretzels”

Dot's Homestyle Pretzels Original Twists - 24oz: Butter, Sweet And Spicy

$9.99($0.42/ounce)

Drizzilicious Drizzled Mini Rice Cake Variety Pack - 11.1oz/15ct

$12.99
DrizziliciousNew at target
4.5(335)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Plantain Chips Sea Salt - 6oz - Good & Gather™

$3.99($0.67/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.4(852)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Sea Salt Pita Chips - 8oz - Good & Gather™

$3.39($0.42/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.3(1019)
SNAP EBT eligible

Utz Old Fashioned Pretzel Rods Barrel - 25oz: Tree Nut Free, Salt Flavor

Utz Sourdough Specials Pretzels - 16oz: Tree Nut Free

$3.49($0.22/ounce)
4.6(188)
Loved for: excellent crunch
SNAP EBT eligible

Takis Zombie Halloween Chips Multipack - 33.5oz/18ct

$9.29
was $10.99
New lower price
TakisNew at target
4.8(66)
SNAP EBT eligible

Fall Harvest Stuffing Flavored Wavy Potato Chips - 10oz - Good & Gather™

Good & GatherNew at target
4.1(211)
Loved for: great crunch
SNAP EBT eligible

Sponsored

Cheetos Halloween Bag Of Bones White Cheddar Snacks - 8oz

$4.79($0.64/ounce)
Buy 2 for $9 Cheetos snacks
+ 1 deal

Lay's Wavy Original Potato Chips - 7.75oz: Gluten-Free, No Artificial Flavors

Utz Cheese Balls Barrel - 23oz

$5.91($0.26/ounce)
reg $7.39
Sale
4.5(451)
Loved for: cheesy flavor
SNAP EBT eligible

Pringles Cheddar Cheese Potato Crisps Chips - 5.5oz

4.5(2377)
Loved for: addictive snack
SNAP EBT eligible

Pirate's Booty Aged White Cheddar Cheese Puffs - 4oz: Certified Gluten-Free

$3.89($0.97/ounce)

Pirate's Booty Aged White Cheddar Cheese Puffs - 10oz: Gluten-Free

$7.39($0.74/ounce)

Doritos Nacho Cheese Flavored Party Size Tortilla Chips - 14.5oz

$6.69($0.46/ounce)
Buy 2 for $11 chips & dips
+ 1 deal
4.8(11160)
Loved for: bold flavor
SNAP EBT eligible

LesserEvil Real Organic Cheddar Spaceballs - 7oz

$4.59($0.66/ounce)
4.4(217)
Loved for: clean ingredients
SNAP EBT eligible

Cheetos Crunchy Cheese Flavored Snacks - 8.5oz

$4.79($0.56/ounce)
Buy 2 for $9 Cheetos snacks
+ 1 deal
4.7(2909)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Doritos Nacho Cheese Tortilla Chips - 9.25oz

4.8(12891)
Loved for: delicious taste
SNAP EBT eligible

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.