Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

brocolli plants

1,000+ results for “broccoli plants”

Birds Eye Cauliflower Wings Buffalo Style - 13.5oz: No Artificial Flavor

Potted Rose Arrangement - Room Essentials™

$12.75
reg $15.00
Clearance

Sponsored

Birds Eye Frozen Cauliflower Wings Garlic Parmesan - 13.25oz

$3.99($0.30/ounce)
4.2(318)
Loved for: crispy texture
SNAP EBT eligible

Birds Eye Frozen Broccoli Florets - 52oz

$7.99($0.15/ounce)
4.8(111)
Loved for: fresh taste
SNAP EBT eligible

Taylor Farms Broccoli Florets - 12oz

$6.89($0.57/ounce)

Somos Mexican Black Beans - 10oz: Certified Gluten-Free, Plant-Based

Birds Eye Frozen Shredded Broccoli & Carrots - 10oz

$3.39($0.34/ounce)

26" Mini Spade Leaf Tree - Threshold™

$30.00
4.4(26)
Loved for: realistic appearance

25" Banana Leaf Plant - Threshold™

$25.50
reg $30.00
Clearance

Sponsored

Get top deals, latest trends, and more.