Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

chicken in a buscuit

383 results for “chicken ina biscuit”

Foster Farms Crispy Chicken Strips - Frozen - 24oz

$8.99($0.37/ounce)
4.2(402)
Loved for: crispy breading
SNAP EBT eligible

Tyson Simple Chicken Nugget - Frozen - 22oz

$8.99
TysonNew at target
4(203)
Loved for: high protein content
SNAP EBT eligible

Mighty Spark Food Co. Asian Style Ground Chicken - 16oz

Tyson Simple Ingredients Chicken Breast Strips - Frozen - 20oz

$8.99($0.45/ounce)
4.2(289)
Loved for: crispy exterior
SNAP EBT eligible

Applegate Organics Chicken Strips - Frozen - 8oz

$9.59($1.20/ounce)

Farmer Focus Organic Boneless Skinless Thin Sliced Chicken Breast - 0.75-1.67lbs - price per lb

$9.11 max price($7.29/lb)
Final price will be based on weight.

Foster Farms Chicken Breast Patties - Frozen - 28oz

$6.99($0.25/ounce)
4.5(247)
Loved for: easy preparation
SNAP EBT eligible

Tyson Simple Spicy Chicken Nugget - Frozen - 22oz

$8.99
TysonNew at target
3.2(59)
SNAP EBT eligible

Tyson Ready To Cook Restaurant Style Crispy Nugget - Frozen - 40oz

Sponsored

Kevin's Natural Foods Orange Chicken - 16oz

$10.49

Tyson Garlic and Herb Chicken Breast Filet - 12oz

$5.99($0.50/ounce)

Perdue Shortcuts Boneless Skinless All Natural Chicken Breasts - 1.5lbs

Tyson Boneless Chicken Drumsticks - 1.75lbs - price per lb

$5.23 max price($2.99/lb)
Final price will be based on weight.

Foster Farms Popcorn Chicken - Frozen - 24oz

Perdue Air Fryer Ready Restaurant Style Crispy Bites - Frozen - 24oz

$9.99
PerdueNew at target
4.1(15)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Tyson Game Time Sports Nugget - Frozen - 25oz

$6.99
TysonNew at target
4.3(4)
SNAP EBT eligible

Caprese Wrap with Chicken - 11.84oz - Good & Gather™

Sukhi's Chicken Coconut Curry Meal Rice Bowl - 11oz

$7.99
4.1(92)
Loved for: easy to prepare
SNAP EBT eligible

Tyson Bacon & Cheddar Chicken Burger - Frozen - 20oz

$6.99
TysonNew at target
4.1(129)
Loved for: easy to prepare
SNAP EBT eligible

Boar's Head Buffalo Chicken Wrap on Whole Wheat Tortilla - 10oz - Good & Gather™

Sponsored

Get top deals, latest trends, and more.