Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

chocolate macaroons

407 results for “chocolate macaroons”

Nestle Toll House Dark Chocolate Chips for Cookie Baking - 10oz: Gluten-Free

$4.99($0.50/ounce)

Harry Potter Cockroach Clusters Candy Chocolates - 3ct

OREO Double Stuf Chocolate Sandwich Cookies

4.8(7176)
Loved for: extra creamy filling
SNAP EBT eligible

Oreo Chocolate Sandwich Cookies

4.8(13414)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Nestle Toll House Ultimates Chocolate Chip Lovers Cookie Dough - 16oz/12ct: No Artificial Flavors, No Preservatives

$3.69($0.23/ounce)
reg $4.19
Sale

Chocolate Peanut Butter Crispy Bites - 11.52oz/24ct - Favorite Day™

$4.49($0.39/ounce)

Sugar Free Chocolate Chip Cookies - 14oz - Favorite Day™

Frozen Chocolate Croissant - 12oz/4ct - Favorite Day™

Cadbury Mini Harvest Handfuls Milk Chocolate Sugar Shell Fall Halloween Candy - 7oz

$6.19
CadburyNew at target
4.2(50)
Loved for: delicious taste
SNAP EBT eligible

Chocolate Chip Edible Cookie Dough - 6oz - Favorite Day™

$2.99($0.50/ounce)
4.9(44)
Loved for: delicious flavor
SNAP EBT eligible

BAKR S'mores Chocolate Chip Frozen Cookie Dough - 8oz

4.5(271)
Loved for: delicious flavor
SNAP EBT eligible

Sponsored

BAKR Brown Butter Chocolate Chip Frozen Cookie Dough - 8oz

4.5(381)
Loved for: clean ingredients
SNAP EBT eligible

Dark Chocolate Covered Mini Pretzels Candy - 7oz - Favorite Day™

$3.89($0.56/ounce)

Mini Cookie Tray Variety Pack - 21oz - Favorite Day: Chocolate Flavor

Chips Ahoy! Chocolate Chip Cookies

GHIRARDELLI Milk Chocolate Flavored Melting Wafers - 10oz

$6.99($0.70/ounce)
Select items on sale
4.7(1754)
Loved for: smooth melting
SNAP EBT eligible

Monster Cookies - 6ct - Favorite Day: Chocolate Filling

$4.49($0.33/ounce)

Ghirardelli Milk Chocolate Melting Wafers - 16oz

$8.99($0.56/ounce)
Select items on sale
4.7(1754)
Loved for: smooth melting
SNAP EBT eligible

Sponsored

Get top deals, latest trends, and more.