Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

christmas pizza

1,000+ results for “christmas pizza”

Kids' Mini Cheese Frozen Pizza - 4ct - Good & Gather™

$4.19

DiGiorno 4ct/15.7oz Wood Fired Pepperoni Frozen Pizza

$28.48($0.45/ounce)
Value Bundle
$29.96 when purchased separately
DiGiornoNew at target
4.1(248)
SNAP EBT eligible

Red Baron Pepperoni Deep Dish Singles Frozen Personal Pizza - 11.2oz/2ct

$4.19($0.37/ounce)

Jack's Original Thin Crust Pepperoni Frozen Pizza - 14.3oz: High Protein, No Artificial Preservatives

California Pizza Kitchen Thin Crust Margherita Frozen Pizza - 15.5oz

$7.89($0.51/ounce)

Rao's Made For Home Uncured Pepperoni Pizza Pizza - 18.3oz

$12.49($0.68/ounce)
4.4(372)
Loved for: crispy crust
SNAP EBT eligible

Lean Cuisine Signature Pepperoni High Protein Personal Frozen Pizza - 6oz: No Artificial Flavors, 21g Protein

Gluten Free Traditional Crust Frozen Cheese Pizza - 21.1oz - Good & Gather™

$9.49($0.45/ounce)
was $10.99
New lower price

Red Baron Four Cheese Deep Dish Singles Frozen Personal Pizza - 11.2oz/2ct

$4.19($0.37/ounce)

Take & Bake Pepperoni Traditional Crust Pizza -  Market Pantry™

Heggies Pepperoni Pizza - 23oz

$9.99($0.43/ounce)
4.7(94)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Sponsored

Red Baron Supreme Classic Crust Frozen Pizza - 23.46oz

$4.99($0.21/ounce)
4.6(1091)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Yough! Uncured Pepperoni Frozen Pizza - 12.3 oz

$9.99
4.3(283)
Loved for: clean ingredients
SNAP EBT eligible

Take & Bake Five Cheese Traditional Crust Pizza - Market Pantry™

$6.00($0.22/ounce)

Thin Crust Uncured Pepperoni and Sausage Frozen Pizza - 14.7oz - Good & Gather™

$5.99($0.41/ounce)

Di Fara Pepperoni Frozen Pizza - 18.2 oz

$8.99
reg $9.99
Sale
4.6(254)
Loved for: crispy crust
SNAP EBT eligible

Yough! Mozzarella Cheese Frozen Pizza - 11.3oz

$9.99
4.3(356)
Loved for: clean ingredients
SNAP EBT eligible

Milton's Gluten Free Cauliflower Crust Uncured Pepperoni Pizza - 10oz: Certified Gluten-Free

Red Baron Pepperoni Stuffed Crust Frozen Pizza - 22.75oz

Lean Cuisine Signature Frozen Supreme Personal Pizza - 6oz

Thin Crust Pepperoni Pizza - 16.35oz - Market Pantry

$4.39($0.27/ounce)
Market PantryOnly at target
4.1(742)
Loved for: affordable price
SNAP EBT eligible

Brew Pub Lotzza Motzza Pepperoni Pizza - 20.97oz

$7.79($0.37/ounce)
4.7(81)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Sponsored

Get top deals, latest trends, and more.