Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

christmas snappers pretzels

1,000+ results for “christmas snappers pretzels”

Snyder's of Hanover Multigrain Honey Oat & Flax Pretzel Sticks - 8oz

$3.79

PopCorners Spicy Queso - 7oz: Gluten-Free, No Artificial Flavors

Cheetos Crunchy Cheese Flavored Party Size Snacks - 15oz

$6.69($0.45/ounce)
Buy 2 for $11 chips & dips
+ 1 deal
4.7(1844)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Doritos Flamin' Hot Nacho Cheese Tortilla Chips - 9.25oz

Utz Braided Honey Wheat Twists Pretzels Barrel - 26oz

$7.39($0.31/ounce)
4.8(223)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Funyuns Flamin' Hot Onion Flavored Rings - 5.25oz

$4.99($0.95/ounce)

Cheetos Puffs Cheese Flavored Party Size Snacks - 13.50oz

HERR'S Chick-fil-A Sauce Waffle Fries Potato Chips - 7oz

$4.79
HERR'SNew at target
4.2(262)
Loved for: satisfying crunch
SNAP EBT eligible

Pirate's Booty Aged White Cheddar Cheese Puffs - 10oz: Gluten-Free

$7.39($0.74/ounce)

Sponsored

Dot's Homestyle Pretzels Snack Variety Pack -18oz/18ct: Original, Honey Mustard

Frito-Lay Variety Pack Flavor Mix - 42ct: Cheese, Barbecue, Ranch

$19.99($0.48/ounce)
Select items on sale

Tostitos Bite Size Tortilla Chips Party Size - 17oz: Gluten-Free, No Artificial Flavors

PopCorners Kettle Corn - 12oz

$6.69($0.56/ounce)
Buy 2 for $11 chips & dips
+ 1 deal

Doritos Protein Nacho Cheese Chips - 7oz

$4.79
4.6(235)
Loved for: satisfying crunch
SNAP EBT eligible

Frito-Lay Variety Pack Classic Mix - 42ct

$19.99($0.51/ounce)
Select items on sale
4.7(4431)
Loved for: great variety
SNAP EBT eligible

Quaker Sweet & Savory Mix Gluten Free Popped Rice Crisps Variety pack - 12.02oz/15ct

Takis Rolled Mini Fuego Tortilla Chips - 30.75oz/25ct

$11.99($0.39/ounce)
reg $15.19
Sale
4.6(1766)
Loved for: bold flavor
SNAP EBT eligible

Snyder's of Hanover Multigrain Harvest Wheat Pretzel Sticks - 8oz

$3.79

Sponsored

Get top deals, latest trends, and more.