Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

club chips

1,000+ results for “club chips”

Mission Chicharrones Original - 4oz: Mild, Pork

$2.69($0.67/ounce)
4.5(318)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Hawaiian Sweet Maui Onion Kettle Style Potato Chips - 13oz

$4.89
4.7(452)
Loved for: crispy and crunchy
SNAP EBT eligible

Sensible Portions Halloween Snacks Fright Bites Chips - 11.3oz/18ct

Utz Ripples Original Potato Chips - 7.75oz: Gluten-Free, Tree Nut Free

$2.79($0.36/ounce)
reg $3.49
Sale

Old Dutch Puffcorn Curls - 9oz: Gluten-Free, No Artificial Colors, No Added MSG

$3.69($0.41/ounce)

Stacy's Garlic & Herbs Pita Thins - 6.75oz: No Added MSG, No Artificial Colors, No Artificial Flavors

$4.29($0.64/ounce)

Snyder's of Hanover Pretzel Sticks

$3.89
4.7(1791)
Loved for: crunchy texture
SNAP EBT eligible

Cape Cod Potato Chips Original Kettle Chips - 14oz

$5.59($0.40/ounce)

FitJoy Grain Free Everything Seasoned Pretzel Twists - 4.5oz: Dairy-Free, Vegan

$3.99
FitJoyNew at target
4.2(299)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Cedar Valley Sea Salt Pita Chips

$4.29($0.68/ounce)

Sponsored

Skippy Bites Pretzel - 6oz: Peanut Butter

$3.99($0.67/ounce)

Donkey Chips Salted Tortilla Chips - 11oz: Gluten-Free, No Artificial Flavor

$4.49($0.41/ounce)

Old Dutch Dill Pickle Flavored Potato Chips - 9.5oz - Pack: Gluten-Free, No Added MSG

$3.69($0.39/ounce)

Funyuns Minis Original Chips - 1.125oz

$1.59($1.41/ounce)

Harvest Snaps Crispy Apples - 1.95oz/5ct

Cheetos Snack Pack Flamin' Hot Cheese Flavored Snacks Multipack- 10ct/10oz

$6.19($0.62/ounce)

Mission Chicharrones Picante Flavor - 4oz

$2.69($0.67/ounce)

MASA Traditional Tortilla Chips Lime - 5oz

Sponsored

Powered by AI

Guests also ask:

These club chips are made from casino-grade ceramic.

The club chips are available in $1 and $5 denominations.

The casino‑grade ceramic has a slightly grippy texture that improves stacking and handling during play.

These club chips are suggested for adults.

Club chips are suited for home games, cash games, tournaments, and general at‑home casino‑style play.

Denominations on the club chips are clear and easy to read for quick gameplay.

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.