Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

club chips

1,000+ results for “club chips”

Cape Cod Potato Chips Wavy Cut Sea Salt Kettle Chips - 7.5oz

Mission Triangles White Corn Tortilla Chips - 11oz: Gluten-Free, Mild

$2.99($0.27/ounce)

Herr's Sour Cream & Onion Ripple Potato Chips - 7.75oz

$3.59($0.46/ounce)
4.6(145)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Old Dutch Tiny Twists Mini Pretzels - 15oz

$3.69($0.25/ounce)

Samyang Buldak Habanero Lime Potato Chips - 4.23oz: Extra Hot

$3.99($0.94/ounce)
was $4.39
New lower price

Utz Hards Sourdough Pretzels - 16oz

$4.49($0.28/ounce)
4.2(235)
Loved for: delicious taste
SNAP EBT eligible

Chifles Maduritos Sweet Plantain Chips - 9oz

$4.99
4.7(133)
Loved for: crunchy texture
SNAP EBT eligible

Snyder's of Hanover Pretzels Sourdough Hard Pretzels Family Size - 16oz

$3.89($0.24/ounce)

Sponsored

Funyuns Minis Onion Flavored Rings Flamin Hot Chips - 1.125oz

Bamba Peanut Snack - 1oz

$0.89($0.89/ounce)
4.3(61)
SNAP EBT eligible

Utz Salt'n Vinegar Potato Chips - 7.75oz

$2.71
reg $3.39
Sale
4.5(171)
Loved for: Tangy Flavor
SNAP EBT eligible

Simply Cheetos Puffs Spicy White Cheddar Chips - 6oz

Herr's Old Bay Potato Chips - 7.75oz

$3.59($0.46/ounce)
4.2(262)
Loved for: satisfying crunch
SNAP EBT eligible

Cape Cod Potato Chips Wavy Cut Less Fat Sea Salt Kettle Chips - 7.5oz: Gluten-Free, Vegan

$3.99($0.53/ounce)

Lieber's Rice Cakes Dark Chocolate Coated - 3.1oz

Old Dutch Pretzel Sticks - 15oz

$3.69($0.25/ounce)

Takis Chippz Fuego Potato Crisps Chips - 8oz

$4.29($0.54/ounce)
4.2(801)
Loved for: crunchy texture
SNAP EBT eligible

Snack Factory Pretzel Crisps Dark Chocolate - 5.5oz: No Artificial Colors, No Artificial Flavors, Mild

$5.59($1.02/ounce)
was $6.99
New lower price

Sponsored

Powered by AI

Guests also ask:

These club chips are made from casino-grade ceramic.

The club chips are available in $1 and $5 denominations.

The casino‑grade ceramic has a slightly grippy texture that improves stacking and handling during play.

These club chips are suggested for adults.

Club chips are suited for home games, cash games, tournaments, and general at‑home casino‑style play.

Denominations on the club chips are clear and easy to read for quick gameplay.

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.