Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

club crackers snack pack

307 results for “club crackers snack pack”

Oreo Handi Snacks Cookie Sticks 'N Creme Dip Snack Packs - 10oz/10ct

$6.19

Firehook Crackers Classic Sea Salt - 5.5oz

$6.19
reg $6.99
Sale

Nilla Mini Vanilla Wafer Cookies Snack Packs - 10oz/10ct

$6.19($0.62/ounce)
4.7(187)
Loved for: convenient packaging
SNAP EBT eligible

Rice Krispies Treats Crispy Marshmallow Squares Variety Pack Snacks - 12.1oz/16ct

Wheat Thins Reduced Fat Crackers

$3.99 - $5.59
4.7(1053)
Loved for: versatile pairing
SNAP EBT eligible

Kellogg Scooby-Doo! Cinnamon Baked Graham Cracker Sticks - 11oz: Whole Grain

$3.99($0.36/ounce)

Wheat Thins Hint of Salt Low Sodium Whole Grain Wheat Crackers - 8.5oz

Kellogg's Snacks Paw Patrol Cinnamon Graham Cracker Snacks Multipack - 12.7oz/12ct

$7.29($0.57/ounce)

LesserEvil Cheezmos Snack Pack Puffs - 4.6oz/10ct

Sponsored

Cheez-It Original Baked Snack Crackers Multipack - 20ct

$9.99($0.50/ounce)
4.8(927)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Drizzilicious Drizzled Mini Rice Cake Variety Pack - 11.1oz/15ct

$12.99
DrizziliciousNew at target
4.5(337)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

RITZ Toasted Chips Original Crackers - Party Snacks - 8.1oz

$4.79($0.59/ounce)
4.7(541)
Loved for: flavorful
SNAP EBT eligible

Cheez-It Original Baked Snack Crackers Multipack - 12ct

$7.29($0.61/ounce)
4.8(1179)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

FitJoy Grain Free Classic Round Crackers - 7oz

$4.49
reg $5.99
Sale
FitJoyNew at target
3.9(106)
SNAP EBT eligible

Lotte Choco Pie Original - 5.93oz

$2.99($0.43/ounce)

Simple Mills Crackers Pop Mmms Cheddar - 8pk

$8.49($1.31/ounce)
4.6(161)
Loved for: organic ingredients
SNAP EBT eligible

cadootz Sea Salt Crackers - 4.23oz

$5.99
4.2(168)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Triscuit Original Crackers

$3.99 - $5.39
4.8(1670)
SNAP EBT eligible

cadootz Cheddar Crackers Multipack - 6.5oz/8ct

$9.99
4(161)
Loved for: clean ingredients
SNAP EBT eligible

Sponsored

Powered by AI

Guests also ask:

Club minis are offered in Original and Cinnamon Sugar varieties. Product descriptions suggest using minis for quick snacking, as lunch sides, paired with dips or toppings, or as salad and soup toppers.

Product details list three forms: Sandwich (sandwich-style crackers), Chip (single cracker chips), and Pieces (smaller piece/mini formats).

Allergen and dietary notes appear as explicit label statements such as "Contains wheat and soy ingredients," "Contains wheat, milk, peanut and soy ingredients," and include identifiers like "Kosher Dairy."

They are sold in boxes that contain multiple individually wrapped snack-sized sleeves or stacks, giving single-portion packs designed for portable, fresh servings.

Suggested uses include snacking on their own, packing in lunches, adding to charcuterie boards or party spreads, pairing with meats, cheeses or spreads, and using minis as salad or soup toppers or portable snack sides.

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.