Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

crispy fry batter

212 results for “crispy fry batter”

BowlCut Spicy Lemongrass Stir Fry Sauce - 10oz

$8.99($0.90/ounce)

Utz Grandma Handcooked Potato Chips - 8oz

$3.19($0.40/ounce)
4.2(259)
Loved for: cooked in lard
SNAP EBT eligible

BowlCut Classic Stir Fry Sauce - 10oz: Plant-Based, Gluten-Free

El Sembrador Frozen Tostones Fried Plantains - 3lb

$11.79($0.25/ounce)

Hawaiian Original Crispy & Crunchy Kettle Style Potato Chips - 7.5oz

$3.49($0.47/ounce)

Frito-Lay Halloween Treat Mix Variety Chips - 15oz

$8.99($0.80/ounce)
reg $10.99
Sale

Heinz Harissa Aioli - 11.5oz

$4.69($0.41/fluid ounce)
3.9(27)
SNAP EBT eligible

Sponsored

Chester’s Tangy Carolina BBQ Fries - 5.25oz

$2.99($0.57/ounce)

Sponsored

Get top deals, latest trends, and more.