Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

crushed granola

212 results for “crushed granola”

Wilde Terra Triple Berry Granola - 10oz

$7.19
4.6(298)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

MAGIC SPOON Honey Almond Protein Granola - 8oz: No Certified Synthetic Colors

$8.99($1.12/ounce)

MAGIC SPOON Peanut Butter Protein Granola - 8oz: No Certified Synthetic Colors

$8.99($1.12/ounce)

:ratio Maple Almond Granola - 9.8oz

$7.29
:ratioNew at target
SNAP EBT eligible

Naturally Flavored Vanilla Granola - 11oz - Market Pantry

Nature Valley Protein Oats 'n Honey Crunchy Granola

$4.69 - $6.89
4.8(1012)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Sponsored

Drizzled Lemon Blueberry Granola Clusters - 10oz - Good & Gather™

$5.29($0.53/ounce)

KIND Oats & Honey Clusters Granola - 17oz: No Certified Synthetic Colors, Coconut

$6.99($0.41/ounce)

Special K Red Berries Granola - 11oz: Cholesterol Free, Whole Grain

Peanut Butter Protein Granola - 10oz - Good & Gather™

$4.99
4.2(19)
Loved for: good flavor
SNAP EBT eligible

KIND Peanut Butter Whole Grain Clusters Granola - 17oz: No Certified Synthetic Colors

$6.99($0.41/ounce)

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.