Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

dairy free valentine

585 results for “dairy free valentine”

Utz Sourdough Specials Extra Dark Pretzels - 16oz: Tree Nut Free

$3.49($0.22/ounce)
4.6(324)
Loved for: crunchy texture
SNAP EBT eligible

Mission Triangles White Corn Tortilla Chips - 11oz: Gluten-Free, Mild

$2.99($0.27/ounce)

Cape Cod Potato Chips Wavy Cut Less Fat Sea Salt Kettle Chips - 7.5oz: Gluten-Free, Vegan

$3.99($0.53/ounce)

Quaker Apple Cinnamon Gluten Free Popped Rice Crisps - 7.04oz

$4.29
4.6(187)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Zapp's New Orleans Kettle Style Spicy Cajun Crawtators Potato Chips - 8oz: Gluten-Free

$2.69($0.34/ounce)

HERR'S Baked Cheese Curls - 8oz: Gluten-Free

$3.59($0.45/ounce)
4.7(181)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Sponsored

Santitas Yellow Corn Tortilla Chips Triangles - 11oz: Gluten-Free

$2.89($0.26/ounce)

Lieber's Multi Grain Rice Cakes - 3.1oz: Wheat Free

$2.49($0.80/ounce)

HERR'S Hot N Honey Cheese Curl - 7.5oz: Oven Baked, Gluten-Free

Donkey Chips Unsalted Tortilla Chips - 11oz: Gluten-Free, No Artificial Flavor

$4.49($0.41/ounce)

Wise Puffed Cheez Doodles - 8.5oz: Gluten-Free

$3.59($0.42/ounce)

Utz Kettle Classics Dark Russets Potato Chips - 7.5oz: Gluten-Free, No Preservatives

Sponsored

Get top deals, latest trends, and more.