Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

ebt food

1,000+ results for “ebt food”

Frozen Pesto Rotini with Cherry Tomatoes - 22oz - Good & Gather™

Frozen Butternut Squash Mac & Cheese - 22oz - Good & Gather™

Stouffer's Five Cheese Lasagna Party Size Dinner - 96oz: High Protein, No High Fructose Corn Syrup

$15.99($0.17/ounce)
reg $18.79
Sale

P.F. Chang's Size Pork Dumplings - 18.2oz

$7.59($0.42/ounce)

Stouffers Size Chicken Alfredo Meal - 31oz: High Protein, No Added Sugar

$8.99($0.29/ounce)
reg $10.99
Sale

Frozen Gluten Free Blueberry Muffins with Zucchini and Oats - 12oz/6ct - Good & Gather™

$4.49($0.37/ounce)

Frozen Crispy Hash Brown Potato Patties - 22.5oz/10ct - Market Pantry™

$3.49($0.16/ounce)

Crispy Crinkle Cut French Fries - 32oz - Market Pantry

Crispy Potato Puffs - 32oz - Market Pantry

$3.29($0.10/ounce)

Hillshire Snacking Small Plates Genoa Salami and White Cheddar Cheese - 2.76oz

$2.99($1.08/ounce)

Sponsored

Lunchables Turkey & American Cheese - 3.2oz

4.6(2230)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Hillshire Snacking Small Plates Italian Salami - 2.76oz: Pork

$2.99($1.08/ounce)

Lunchables Extra Cheesy Pizza - 4.2oz

4.6(1765)
Loved for: quick meal option
SNAP EBT eligible

Lunchables Pizza with Pepperoni - 4.3oz

4.6(2011)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Lunchables Nachos Cheese Dip & Salsa - 4.4oz

4.6(1876)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Hillshire Snacking Wine Infused Salame Cheese and Crackers Small Plate - 2.76oz

$2.99($1.08/ounce)

Lunchables Ham & Cheddar Cheese Cracker Stackers - 3.5oz

4.6(1765)
Loved for: convenient packaging
SNAP EBT eligible

Lunchables Turkey & Cheddar Cheese with Crackers - 3.2oz

4.6(1865)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Hillshire Snacking Bistro Bites with Italian Salami, White Cheddar & Chocolate Almonds - 2.8oz

Hillshire Snacking Small Plates Calabrese Pepperjack - 2.76oz

$2.99($1.08/ounce)

Lunchables Turkey and Cheddar Uploaded Sub Sandwich - 16.1oz

$4.59($0.29/ounce)
4.2(183)
Loved for: convenient packaging
SNAP EBT eligible

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.