Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

franciscans

214 results for “franciscans”

kevin's foods Gluten Free Size Teriyaki Chicken - 28oz: Dairy-Free, Soy-Free

$14.99($0.54/ounce)

Applegate Farms Dairy-Free Pork & Beef Pepperoni - 4oz

Marie Callender's Fettucini with Chicken & Broccoli - 13oz

Ripi Basil Pesto Ravioli (Exclusive) - 9oz

Siete Poblano Rice Seasoning - 1oz

$2.29
SieteNew at target
SNAP EBT eligible

Cleveland Kitchen Classic Sauerkraut - 16oz

$5.29($0.33/ounce)

Birds Eye Spinach Lentil Veggie Pasta Rotini Alfredo - 10oz

$3.39($0.34/ounce)
4.2(350)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Siete Al Pastor Seasoning - 1oz: Garlic, Sea Salt

$2.59($2.59/ounce)

Sponsored

A-Sha Hello Kitty Chicken Cup Noodle Soup - 2.29oz

V&V Supremo Queso Chihuahua Quesadilla Cheese - 7.06oz

Sukhi's Indian Chicken Tikka Masala Samosa Appetizer Snack with Cilantro Chutney Dipping Sauce - 10oz

$7.49($0.75/ounce)
reg $8.49
Sale

Katie's Fiori Marinara Pasta Bake - 24oz

$11.99
reg $13.49
Sale
4(35)
Loved for: fresh ingredients
SNAP EBT eligible

Vegetarian Chana Masala - 10oz - Good & Gather™

$2.89($0.29/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.2(224)
Loved for: convenient meal option
SNAP EBT eligible

Mediterranean-Style Meal

$2.69 - $4.89
When purchased online

Amy's Organic Gluten Free Vegan Corn Masa, Tomatillos and Black Beans Tamale Verde - 10.3oz

Sponsored

Get top deals, latest trends, and more.