Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

free gluten pretzel snack

1,000+ results for “free gluten pretzel snack”

Utz Kettle Classics Dark Russets Potato Chips - 7.5oz: Gluten-Free, No Preservatives

Kettle Brand Potato Chips Honey Dijon Kettle Chips Snack - 2oz

HERR'S Hot N Honey Cheese Curl - 7.5oz: Oven Baked, Gluten-Free

Kettle Brand Potato Chips Backyard Barbeque Kettle Chips Snack - 2oz

Snyder's of Hanover Valentines Day Mini Pretzels - 15oz/30ct

Kettle Brand Potato Chips Sea Salt Kettle Chips Snack - 2oz

Donkey Chips Unsalted Tortilla Chips - 11oz: Gluten-Free, No Artificial Flavor

$4.49($0.41/ounce)

Santitas Yellow Corn Tortilla Chips Triangles - 11oz: Gluten-Free

$2.89($0.26/ounce)

Utz "The Crab Chip" Potato Chips - 7.75oz

$2.71
reg $3.39
Sale

Sponsored

Lieber's Multi Grain Rice Cakes - 3.1oz: Wheat Free

$2.49($0.80/ounce)

Quaker Apple Cinnamon Gluten Free Popped Rice Crisps - 7.04oz

$4.29
4.6(187)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Protein Pretzels - Honey Mustard - 5.9oz/6pk - up&up™

Vlasic Pickle Balls Dill Pickle Flavored Corn Puffs - 6.5oz

$3.69

Herr's Original Kettle Cooked Potato Chips - 8oz: Gluten-Free

Utz No Salt Added Original Potato Chips - 7.75oz

$3.19
reg $3.99
Sale
4.7(313)
Loved for: No Salt
SNAP EBT eligible

Herr's Ripple Potato Chips - 8oz: Gluten-Free

$3.59($0.45/ounce)

Sponsored

Get top deals, latest trends, and more.