Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

free gluten pretzel snack

1,000+ results for “free gluten pretzel snack”

Plantain Chips Sea Salt - 6oz - Good & Gather™

$3.99($0.67/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.4(852)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Drizzilicious Salted Caramel Drizzled Mini Rice Cake - 4oz

$3.79
4.6(188)
Loved for: delicious flavors
SNAP EBT eligible

Legendary Foods Gluten Free and Keto Friendly Popped Protein Chips - Jalapeno Cheddar - 5.1oz/4ct

$8.49
reg $9.99
Sale

Organic White Corn Tortilla Chips - 12oz - Good & Gather: Organic Certified

$4.79($0.40/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.6(4803)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Utz Halloween Snacks Mini Cheese Ball Treats - 8oz/32ct

$6.99($0.87/ounce)
UtzNew at target
3.1(84)
SNAP EBT eligible

Tostitos Crispy Rounds Tortilla Chips - 12oz: Gluten-Free, No Artificial Flavors

Organic Blue Corn Tortilla Chips with Flax Seeds - 12oz - Good & Gather: Certified Gluten-Free

MadeGood Organic Granola Bites Strawberry - 8.5oz/10ct

$6.99
MadeGoodNew at target
4.6(276)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Lay's Classic Potato Chips - 2.5oz: Gluten-Free, No Artificial Flavors

$2.79($1.12/ounce)
4.7(2698)
Loved for: classic taste
SNAP EBT eligible

Chifles Platanitos Original Plantain Chips - 9oz: Gluten-Free, Vegan

$4.19
4.7(133)
Loved for: crunchy texture
SNAP EBT eligible

Rold Gold Tiny Twists Pretzels - 16oz

$3.99($0.25/ounce)
4.8(1340)
Loved for: perfectly salted
SNAP EBT eligible

Sponsored

Donkey Chips Salted Tortilla Chips - 11oz: Gluten-Free, No Artificial Flavor

$4.49($0.41/ounce)

Utz Ripples Sour Cream & Onion Potato Chips - 7.75oz

$2.79($0.36/ounce)
reg $3.49
Sale
4.6(801)
Loved for: bold flavors
SNAP EBT eligible

Cheetos Cheese Flavored Puffs - 2.5oz: Gluten-Free

$2.79($1.12/ounce)
4.6(362)
Loved for: cheesy flavor
SNAP EBT eligible

Cheetos Crunchy Cheese Flavored Snacks - 2.875oz: Gluten-Free

$2.79($0.97/ounce)
4.7(2204)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

MadeGood Mornings Cinnamon Bun Soft Baked Oat Bars - 5.3oz/5ct

$3.89($0.73/ounce)
4.6(579)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Mini Pretzel Twists - 16oz - Good & Gather™

$2.59
4.6(555)
Loved for: good value
SNAP EBT eligible

Kindling Sea Salt Protein Pretzels Snacks Bag - 7oz

$6.49
KindlingNew at target
4.2(948)
Loved for: high protein content
SNAP EBT eligible

Sponsored

Get top deals, latest trends, and more.