Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

fruit nut granola

236 results for “fruit nut granola”

NOKA Organic Healthy Snacks Plant Protein Superfood Smoothie Strawberry Banana - 16.9oz/4pk

$9.79($0.58/ounce)
Lower price on select items

Peanut Butter Protein Granola - 10oz - Good & Gather™

$4.99
4.2(19)
Loved for: good flavor
SNAP EBT eligible

Oat Haus Cookie Dough Granola - 10oz

Organic Red Seedless Grapes - 1.5lbs

$5.59($0.23/ounce)

MadeGood Strawberry Organic Granola Bites - 4.25oz/5ct

$3.69($0.87/ounce)
4.6(824)
Loved for: convenient packaging
SNAP EBT eligible

Smash Foods Strawberry Superfood Jam - 8oz

$5.69($0.71/ounce)

Cocoa Protein Granola - 10oz - Good & Gather™

$4.99
4.4(21)
Loved for: high protein content
SNAP EBT eligible

Sponsored

Lioness Pick Me Up Strawberry Fruit Snacks - 3.4oz/4ct

Special K Red Berries Granola - 11oz: Cholesterol Free, Whole Grain

Solely Mango and Strawberry Fruit Snack Gummies - 7oz/10ct

$7.99($1.14/ounce)
reg $8.69
Sale
4.3(46)
Loved for: organic ingredients
SNAP EBT eligible

Nature's Garden Snacks Probiotic Yoggies Fruit Snacks Mixed Berry - 8.5oz/12ct

NOKA Organic Healthy Snacks Plant Protein Superfood Smoothie Super Berry - 16.9oz/4pk

$9.79($0.58/ounce)
Lower price on select items

Fruit Roll-Ups Snacks Halloween Mini Rolls - 13.3oz/36ct

$6.99($0.53/ounce)

MAGIC SPOON Honey Almond Protein Granola - 8oz: No Certified Synthetic Colors

$8.99($1.12/ounce)

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.