Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

gf snacks

616 results for “gf snacks”

Larabar Cinnamon Nut Protein Bar - 7.95oz/5ct

Protein Bars Blueberry - 12g Protein - 4ct - Good & Gather™

$5.59($0.76/ounce)

Cashew Cookie Nutrition Bars - 5ct - Good & Gather™

$4.89($0.61/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.5(542)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Protein Bars Cashew Butter Chocolate - 12g Protein - 7.33oz/4ct - Good & Gather™

KIND Breakfast Protein Bars Dark Chocolate Cocoa - 8g Protein - 21.2oz/24ct

$9.79($0.46/ounce)

Larabar Fruit Variety Pack - 18ct/28.8oz

$17.99($0.62/ounce)
reg $19.69
Sale

Peanut Butter Chocolate Chip Date and Nut Bar - 7g Protein - 5ct - Good & Gather™

$4.89($0.61/ounce)

Protein Bars Coconut Chocolate - 12g Protein - 7.33oz/4ct - Good & Gather™

$5.59($0.76/ounce)

Larabar Blueberry Muffin Bars - 12ct/19.2oz

$13.39($0.70/ounce)
4.7(156)
Loved for: nutritious
SNAP EBT eligible

KIND Breakfast Protein Bars Caramel Peanut - 8g Protein - 10.58oz/12ct

Lemon Nutrition Bars - 5g Protein - 5ct - Good & Gather™

$4.89($0.61/ounce)

KIND Zero Added Sugar Dark Chocolate Nuts & Sea Salt Bars - 12oz/10ct

Sponsored

KIND Breakfast Protein Bars Honey Oat - 10.56oz/12ct

$8.29($0.78/ounce)

FitJoy Grain Free Sea Salt Pretzel Twists - 5oz

$3.99($0.80/ounce)
FitJoyNew at target
4.2(299)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Lieber's Multi Grain Rice Cakes - 3.1oz: Wheat Free

$2.49($0.80/ounce)

Pirate's Booty Aged White Cheddar Cheese Puffs Snack Multipack - 5oz/10pk

$6.99($1.40/ounce)

GimMe Organic Seaweed Sea Salt Snacks - 0.7oz/4pk

4.6(822)
Loved for: healthy option
SNAP EBT eligible

Cheetos Crunchy Flamin Hot - 8.5oz

$4.79($0.56/ounce)
Buy 2 for $9 Cheetos snacks
+ 1 deal
4.8(4236)
Loved for: spicy flavor
SNAP EBT eligible

Cheetos Puffs Cheese Flavored Snacks - 8oz

$4.79($0.60/ounce)
Buy 2 for $9 Cheetos snacks
+ 1 deal
4.7(3958)
Loved for: cheesy flavor
SNAP EBT eligible

Cheetos Crunchy Cheese Flavored Snacks - 8.5oz

$4.79($0.56/ounce)
Buy 2 for $9 Cheetos snacks
+ 1 deal
4.7(2908)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Boulder Canyon Avocado Oil Kettle Cooked Sea Salt Potato Chips - 5.25oz

$4.69($0.89/ounce)

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.