Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

gluten snack

1,000+ results for “gluten snack”

Smash Foods Gluten Free Cashew Butter & Blueberry Jam Protein Bites - 8g Protein - 7.1oz/4pk

$9.49($1.34/ounce)

Pure Protein Chewy Chocolate Chip High Protein Snack Protein Bar - 20g Protein - 12ct: Gluten-Free, Chewy

$14.44($0.68/ounce)
reg $16.99
Clearance

HERR'S Honey Cheese Curls - 7.5oz: Gluten-Free

$3.59
4.6(190)
Loved for: great texture
SNAP EBT eligible

Chifles Plantain Chips Original Snack Pack - 12oz: Gluten-Free, Vegan

Chomps Snack Sticks Original Beef Meat Stick - 1.15oz: Keto Certified, Sugar-Free, 10g Protein

Cape Cod Potato Chips Wavy Cut Less Fat Sea Salt Kettle Chips - 7.5oz: Gluten-Free, Vegan

$3.99($0.53/ounce)

Mary's Gone Crackers Gluten Free Super Seed Everything - 4oz

$4.59($1.15/ounce)
4.5(80)
Loved for: healthy ingredients
SNAP EBT eligible

Sponsored

Mary's Gone Crackers Gluten Free Original - 4oz: Organic, Vegan

$4.59($1.15/ounce)

Kindling Sea Salt Protein Pretzels Snacks Bag - 7oz

$6.49
KindlingNew at target
4.2(944)
Loved for: high protein content
SNAP EBT eligible

KIND Breakfast Protein Bars Dark Chocolate Cocoa - 8g Protein - 10.56oz/12ct

That's It. Mango Blueberry Mini Fruit Bars - 10ct/7oz

$8.99($1.28/ounce)
4.6(524)
Loved for: clean ingredients
SNAP EBT eligible

Donkey Chips Unsalted Tortilla Chips - 11oz: Gluten-Free, No Artificial Flavor

$4.49($0.41/ounce)

Kellogg's Special K Pastry Crisps Strawberry - 15.84oz/36ct

$7.89($0.50/ounce)

Columbus Gluten Free Genoa Salame Panino - 3.9oz: Ketogenic, Sliced

$6.99($1.79/ounce)

GoMacro Oatmeal Chocolate Chip MacroBar - 4ct/9.2oz

$8.99($0.98/ounce)
4.6(358)
Loved for: delicious taste
SNAP EBT eligible

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.