Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

granola low sugar

234 results for “granola low sugar”

Love Crunch Organic Dark Chocolate & Coconut Granola -  6ct / 11.5oz

$28.99($0.42/ounce)

Truvia Calorie-Free From The Monk Fruit Sugar Substitute - 9.8oz

$7.99($0.82/ounce)
4.7(209)
Loved for: easy to use
SNAP EBT eligible

Quaker Simply Granola Regular, Oats, Honey, Almond - 24.1oz: Whole Grain, No Artificial Flavors

$5.59($0.23/ounce)

Simple Mills Gluten Free Nutty Banana Bread Soft-Baked Almond Flour Bars - 5ct

$5.29($0.88/ounce)

Chobani Zero Sugar Vanilla Nonfat Greek Yogurt - 12g Protein 5.3oz

Nature Valley Sweet & Salty Dark Chocolate-Peanut & Almond Granola Bars - 7.4oz/6ct

$3.19($0.44/ounce)

Annie's Organic Cheddar Bunnies Baked Snack Crackers - 7.5oz

$4.99($0.67/ounce)
4.6(1494)
Loved for: organic ingredients
SNAP EBT eligible

Sponsored

Nature Valley Crunchy Oats 'N Honey Granola Snack Bars - 8.94oz/12ct

$3.19($0.36/ounce)

Bear Naked Gluten Free Cacao and Cashew Butter Crunch Granola - 11oz

$4.99($0.45/ounce)

Snyder's of Hanover Pretzel Rods - 12oz

$3.89($0.32/ounce)
4.7(1312)
Loved for: crunchy texture
SNAP EBT eligible

Bear Naked All Natural Triple Berry Crunch Granola - 12oz

$4.99
4.7(227)
Loved for: delicious flavor
SNAP EBT eligible

Truvia Sweet Complete Monk Fruit Sweetener - 12oz

$7.99($0.67/ounce)

Snyder's of Hanover Pretzels Sourdough Nibblers Family Size - 16oz

$3.89($0.24/ounce)
4.7(476)
Loved for: versatile for recipes
SNAP EBT eligible

Nature Valley Crunchy Oats 'N Honey Granola Bars - 12ct/17.88oz

$5.49($0.31/ounce)
reg $5.79
Sale

Bush's Black Beans - 15oz: Low Fat, Gluten-Free, No Added Sugar

$1.49($0.10/ounce)
was $1.59
New lower price

Gimme Organic Roasted Seaweed Sushi Nori Wraps - 0.81oz

$5.49($6.78/ounce)
4.6(265)
Loved for: fresh flavor
SNAP EBT eligible

Love Crunch Organic Double Chocolate Chunk Granola -  6ct / 11.5oz

$28.99($0.42/ounce)

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.