Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

granola packets

240 results for “granola packets”

Nature's Bakery Apple Oatmeal Crumble Breakfast Bars - 8.46oz/6ct

$4.99($0.59/ounce)

MadeGood Organic Crunchy Granola Squares Oats & Dark Chocolate Snack Bars - 5.3oz/10ct

$3.89
MadeGoodNew at target
4.7(187)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Quaker Chewy Chocolate Chip Granola Bars - 25.2oz/30ct

$7.99($0.32/ounce)
4.6(4332)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Quaker Chewy Dipps Peanut Butter Granola Bars - 14.8oz/14ct

$4.99($0.34/ounce)
4.5(447)
Loved for: convenient snack
SNAP EBT eligible

Magic Spoon S'mores Marshmallows Protein Breakfast Cereal - 7oz

Cheerios Honey Nut Granola - 10oz: No Artificial Flavors, No High Fructose Corn Syrup

Nature Valley Crunchy Peanut Butter Granola Bars - 6ct/8.94oz: No Artificial Flavors, Whole Grain

Oats Overnight Cinnamon Roll Breakfast Shake Pouch - 2.4oz

$3.49
Oats OvernightNew at target
4.1(7434)
Loved for: convenient preparation
SNAP EBT eligible

Nature Valley Protein Cinnamon Roll Granola - 11oz

$4.69
4.8(188)
Loved for: crunchy texture
SNAP EBT eligible

That's It. Apple And Strawberry Nutrition Bar - 6oz - 5ct

$6.79($1.13/ounce)
4.4(395)
Loved for: healthy ingredients
SNAP EBT eligible

Sponsored

Nature Valley Sweet & Salty Nut Almond Granola Bars - 6ct/7.4oz

$3.19($0.44/ounce)

Quaker Chewy Peanut Butter Chocolate Chip Granola Bars - 15.2oz/18ct

$4.99($0.33/ounce)

Bear Naked All Natural Triple Berry Crunch Granola - 12oz

$4.99
4.7(227)
Loved for: delicious flavor
SNAP EBT eligible

Kellogg's Special K Pastry Crisps Strawberry - 15.84oz/36ct

$7.89($0.50/ounce)

Quaker Instant Oatmeal Original - 10ct/9.8oz: American Heart Association Certified, No Artificial Flavors

Annie'S Chocolate Chip Chewy Value Pack - 10.68oz/12ct

$8.99($0.84/ounce)
4.2(281)
Loved for: clean ingredients
SNAP EBT eligible

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.