Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

honey flavored twist snack

1,000+ results for “honey flavored twist snack”

Mission Chicharrones Picante Flavor - 4oz

$2.69($0.67/ounce)

Cheetos Cheese Flavored Snacks Mellow Cheddar Minis - 1.5oz

Kindling Honey Mustard Protein Pretzels Snack Bag - 6.5oz

$6.49
KindlingNew at target
4.2(955)
Loved for: high protein content
SNAP EBT eligible

FitJoy Grain Free Everything Seasoned Pretzel Twists - 4.5oz: Dairy-Free, Vegan

$3.99
FitJoyNew at target
4.2(299)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Old Dutch Tiny Twists Mini Pretzels - 15oz

$3.69($0.25/ounce)

Donkey Chips Salted Tortilla Chips - 11oz: Gluten-Free, No Artificial Flavor

$4.49($0.41/ounce)

Utz "The Crab Chip" Potato Chips - 7.75oz

$2.71
reg $3.39
Sale

Old Dutch Dill Pickle Flavored Potato Chips - 9.5oz - Pack: Gluten-Free, No Added MSG

$3.69($0.39/ounce)

Stacy's Garlic & Herbs Pita Thins - 6.75oz: No Added MSG, No Artificial Colors, No Artificial Flavors

$4.29($0.64/ounce)

Sponsored

Sunchips Honey BBQ Chips - 7oz

$4.79($0.68/ounce)

SimplyProtein Restaurant Style Protein Hint of Lime Flavored  Tortilla Chips - 4.58oz

Fritos Twists

Cheetos Cheese Flavored Snacks Flamin' Hot Minis - 1.5oz

$1.59($1.06/ounce)

Frito-Lay Simply Chips Multipack - 13.125oz/15ct: No Artificial Flavor

Snyder's of Hanover Multigrain Honey Oat & Flax Pretzel Sticks - 8oz

$3.79

Sponsored

Get top deals, latest trends, and more.