Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

honey mamas truffle bar

249 results for “honey mamas truffle bar”

Bonne Maman Hazelnut Chocolate Spread - 12.7oz: Creamy Texture

$6.99($0.55/ounce)
4.4(36)
Loved for: delicious flavor
SNAP EBT eligible

Annie's Organic Friends Bunny Grahams Chocolate Chip & Honey Baked Snacks - 7oz

$4.99($0.71/ounce)

Date and nut Bars Mini Chocolate Chip Cookie Dough - 7.8oz/10ct - Good & Gather™

$6.89($0.88/ounce)

Hillshire Snacking Bistro Bites Wine Infused Salami - 2.8oz

Honey Stinger Peanut Butter Energy Bar - 1.31 oz/6 pk

$7.89($1.00/ounce)

Organic Apple Cinnamon and Spinach Snacks Bars - 3.17oz/5ct - Good & Gather™

$3.59
Good & GatherOnly at target
4.5(615)
Loved for: healthy option
SNAP EBT eligible

SkinnyDipped Dark Chocolate Coconut Almond Bites - 3.17oz

$5.99($1.89/ounce)
4.7(446)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Sponsored

That's It. Strawberry Banana Mini Fruit Bars - 10ct/7oz: Certified Gluten-Free, No Added Sugar

$8.99($1.28/ounce)

Tony's Milk Chocolate Candy Bar - 6.35oz

$6.39($1.01/ounce)

Honey Maid Graham Handi-Snacks Crackers 'N S'mores Flavored Dip Snack Packs - 10.5oz/10ct

Tony's Caramel and Sea Salt Milk Chocolate Candy Bar - 6.35oz

Larabar Chocolate Variety Pack - 28.8oz/18ct

$17.99($0.62/ounce)
reg $19.69
Sale
4.4(75)
Loved for: variety of flavors
SNAP EBT eligible

Ghirardelli Milk Chocolate Candy SQUARES Assortment - 4.8oz

$6.49($1.35/ounce)
was $6.99
New lower price
4.8(310)
Loved for: rich flavors
SNAP EBT eligible

Once Upon a Farm Tractor Wheel Bar Baby Snacks - Apple, Sweet Potato & Spinach - 1.5oz/10ct

Lindt Lindor Milk Assorted Chocolate Candy Truffles - 5.1oz

$6.99($1.37/ounce)
4.9(150)
Loved for: delicious flavors
SNAP EBT eligible

Teddy Grahams Honey ' Snacks - 10oz: Whole Grain

$4.29($0.43/ounce)

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.