Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

hot chips lime

1,000+ results for “hot chips lime”

Doritos Nacho Cheese Tortilla Chips - 9.25oz

4.8(12906)
Loved for: delicious taste
SNAP EBT eligible

Graza Extra Virgin Olive Oil Hot 'n Sweet Potato Chips Bag - 5.5oz

Lay's Chile Limón Flavored Potato Chips - 7.75oz: No Artificial Flavors

$3.29($0.42/ounce)
Buy 2 for $5 Lay's chips & snacks
+ 1 deal

Frito-Lay Variety Pack Flavor Mix - 18ct: May Contain Soy/Soybean

$8.99($0.50/ounce)
Select items on sale

Ruffles Flamin' Hot BBQ Potato Chips - 8oz

$4.29($0.54/ounce)

Chester's Hot Fries Party Size - 8.625oz

Doritos Minis Nacho Cheese Tortilla Chips - 5.12oz

$2.29($0.45/ounce)
Buy 3 for $6 chips & snacks
+ 1 deal
4.5(1053)
Loved for: convenient packaging
SNAP EBT eligible

Frito-Lay Snacks Baked & Popped Mix Variety Pack - 18ct

$8.99($0.63/ounce)
reg $10.99
Sale

Mini Pretzel Twists - 16oz - Good & Gather™

$2.59
4.6(556)
Loved for: good value
SNAP EBT eligible

Tostitos Multigrain Scoops! Tortilla Chips-10oz: No Added MSG

Sponsored

Doritos Nacho Cheese Flavored Tortilla Chips - 10oz/10ct

$6.19($0.62/ounce)

Takis Fuego Tortilla Chips - 17oz

$5.99($0.35/ounce)
4.4(2452)
SNAP EBT eligible

Lay's Snack Pack Classic Potato Chips Multipack- 10ct/10oz: Gluten-Free

$6.19($0.62/ounce)

Ruffles Original Flavor Ridged Potato Chips - 8.5oz: Gluten-Free

GOYA Mariquitas Lime Barrels Chips - 20oz

$8.99($0.50/ounce)
4.7(56)
Loved for: gluten free
SNAP EBT eligible

Ruffles Original Flavor Party Size Ridged Potato Chips - 13oz: Gluten-Free

$6.69($0.51/ounce)
Buy 2 for $11 chips & dips
+ 1 deal

Cheetos Minis Cheddar Bites – 3.62oz

$2.29($0.63/ounce)
Buy 3 for $6 chips & snacks
+ 1 deal
4.5(524)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

SimplyProtein Restaurant Style Protein Hint of Lime Flavored  Tortilla Chips - 4.58oz

Ruffles Sour Cream & Onion Chips - 8oz

$4.29($0.54/ounce)
RufflesNew at target
4.7(1267)
Loved for: delicious flavor
SNAP EBT eligible

Cheetos Crunchy Cheese Flavored Snacks - 10oz/10ct: Gluten-Free

$6.19($0.62/ounce)
4.5(296)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Sea Salt Veggie Straws - 7oz - Good & Gather™

$2.99($0.43/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.6(1476)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.