Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

individual bags snacks

1,000+ results for “individual bags snacks”

Quaker Sweet & Savory Mix Gluten Free Popped Rice Crisps Variety pack - 12.02oz/15ct

Cheez-It Snacks Size Variety Pack - 17.04oz/20ct

$9.99($0.59/ounce)

Dot's Homestyle Pretzels Original Twists Snack Multipack - 10oz/10ct

Drizzilicious Halloween Chips Variety Pack - 17.76oz/24ct

Organic Mini Sandwich Cheddar Cheese Crackers - 8oz/8ct - Good & Gather™

$5.99($0.75/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.4(1000)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Frito-Lay Variety Pack Classic Mix - 42ct

$19.99($0.51/ounce)
Select items on sale
4.7(4434)
Loved for: great variety
SNAP EBT eligible

Pirate's Booty Aged White Cheddar Cheese Puffs Snack Multipack - 5oz/10pk

$6.99($1.40/ounce)

Pepperidge Farm Goldfish Halloween Edition Cheddar Crackers Snack Packs Multipack Box - 18oz/24ct

$10.99($0.61/ounce)

Sponsored

Utz Halloween Snacks Mini Cheese Ball Treats - 8oz/32ct

$6.99($0.87/ounce)
UtzNew at target
3.1(85)
SNAP EBT eligible

Frito-Lay Simply NKD Treated Sized Chips - 11.25oz/30ct

$7.99
reg $10.99
Sale

LesserEvil Moonions Snack Pack Puffs - 4.6oz/10ct

That's It. Mango Blueberry Mini Fruit Bars - 10ct/7oz

$8.99($1.28/ounce)
4.6(525)
Loved for: clean ingredients
SNAP EBT eligible

Boulder Canyon Kettle Style Potato Chips Variety Pack - 18oz/18ct

Lay's Snack Pack Classic Potato Chips Multipack- 10ct/10oz: Gluten-Free

$6.19($0.62/ounce)

Frito-Lay Minis Action Cups Chips - 12oz

$8.99
reg $10.99
Sale
Frito-LayNew at target
4.2(85)
Loved for: perfect size for kids
SNAP EBT eligible

RITZ Bits Cheese Sandwich Crackers Snack Pack Lunch Snacks - 10ct

NABISCO Classic Mix Cookies and Crackers Variety Pack - 20oz/20ct

Goldfish Colors Cheddar Crackers Snack Pack - 10.8oz/12ct

Frito-Lay Favorites Mix Variety Pack - 9.625oz/10ct

$6.69($0.70/ounce)

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.