individual snacks
1,631 results
for “individual snacks”$10.29($0.69/ounce)
reg $10.99
Sale
SNAP EBT eligible
$3.99($0.61/ounce)
reg $4.29
Sale
$3.19($0.44/ounce)
Buy 2 for $5 select Nature Valley snack bars
$13.99($0.99/ounce)
$9.39($2.02/ounce)
$5.29($0.88/ounce)
$6.99($0.57/ounce)
$2.99($1.87/ounce)
$10.29($0.38/ounce)
$4.59($0.21/ounce)
Buy 1, get 1 25% off select frozen snacks
$14.39($0.53/ounce)
$2.99($1.87/ounce)
$9.99($0.61/ounce)
$8.99($1.40/ounce)
$2.49($0.91/ounce)
$9.99($0.50/ounce)
SNAP EBT eligible
Sponsored
$3.89($1.04/ounce)
$14.39($0.43/ounce)
$13.59($0.92/ounce)
Sponsored