individually wrapped snacks
1,000+ results for “individually wrapped snacks”
$3.49
Loved for: cute appearance
SNAP EBT eligible
$10.19
SNAP EBT eligible
$4.29($0.61/ounce)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible
$12.99($0.43/ounce)
SNAP EBT eligible
Sponsored
$4.99($0.71/ounce)
Loved for: protein content
SNAP EBT eligible
$9.99($0.59/ounce)
Select items on sale
SNAP EBT eligible
$7.99($1.14/ounce)
reg $8.99
Sale
Loved for: natural ingredients
SNAP EBT eligible
$7.99($0.32/ounce)
SNAP EBT eligible
$2.29($0.79/ounce)
SNAP EBT eligible
$4.29($0.61/ounce)
Loved for: crunchy texture
SNAP EBT eligible
Sponsored