jelly snacks
$6.99($0.44/ounce)
$7.39($0.28/ounce)
Sponsored
$13.08
Value Bundle
$13.77 when purchased separately
$1.99($0.36/ounce)
Loved for: addictive flavor
SNAP EBT eligible
$2.69($0.22/ounce)
$2.15($0.27/ounce)
reg $2.69
Sale
$10.59
Loved for: cute packaging
SNAP EBT eligible
$3.19($0.35/ounce)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible
Sponsored