Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

kellogg club crackers

287 results for “kellogg club crackers”

Club Snack Stacks Crackers Original - 12.5oz/6ct

$3.99($0.32/ounce)
was $4.59
New lower price
4.7(1615)
Loved for: buttery flavor
SNAP EBT eligible

Club Crackers Original - 13.7oz

$3.99($0.29/ounce)
was $4.59
New lower price
4.2(2269)
Loved for: versatile pairing
SNAP EBT eligible

Club Crackers Snack Stacks Size - 18.8oz

$5.69
4.3(228)
Loved for: buttery flavor
SNAP EBT eligible

Simple Mills Honey Cinnamon Sweet Thins  - 4.25oz

$5.29($1.24/ounce)
4.6(1089)
Loved for: delicious flavor
SNAP EBT eligible

Peanut Butter Sandwich Crackers - Good & Gather™

$2.19 - $4.29
Good & GatherOnly at target
4.6(6273)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Honey Maid Fresh Stacks Graham Crackers Travel Snacks - 12.2oz/6ct

$4.89($0.40/ounce)

Recommendations for you

Skip to next section

Sponsored

RITZ Stacks Original Crackers Travel Snacks - 11.8oz

4.8(4456)
Loved for: buttery flavor
SNAP EBT eligible

Entertainment Collection Crackers Variety Pack  - 13.1oz - Good & Gather™

$4.69($0.36/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.5(2280)
Loved for: great variety
SNAP EBT eligible

Club Minis Cinnamon Sugar - 11oz: No High Fructose Corn Syrup

$3.99($0.36/ounce)
4.2(48)
Loved for: addictive flavor
SNAP EBT eligible

Club Hidden Valley Crackers Buttermilk Ranch - 11oz

$4.19
4.8(63)
Loved for: perfect size
SNAP EBT eligible

Pepperidge Farm Goldfish Halloween Edition Cheddar Crackers Snack Packs Multipack Box - 18oz/24ct

$10.99($0.61/ounce)

Organic Mini Peanut Butter Sandwich Crackers - 8oz/8ct - Good & Gather™

$5.99($0.75/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.6(896)
Loved for: organic ingredients
SNAP EBT eligible

Milton's Craft Bakers Gluten Free Crispy Sea Salt Crackers - 4.5oz

Skip to next section

Sponsored

Back to Nature Crackers Crispy Wheat - 6.5oz

$3.79
Back to NatureNew at target
4.7(511)
SNAP EBT eligible

Annie's Homegrown Variety Snack Pack - 12ct/11oz

$8.49($0.77/ounce)
Annie'sOnly at target
4.7(1610)
Loved for: organic ingredients
SNAP EBT eligible

cadootz Ranch Crackers - 4.23oz

$5.99

Wheat Thins Original Crackers

Cheez-It Baked Snack Crackers Family Size Variety Pack - 20ct

cadootz Sea Salt Crackers Multipack - 6.5oz/8ct

$9.99
4.1(99)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Sea Salt Pita Crackers - 5oz - Good & Gather™

$2.99($0.60/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.5(2783)
Loved for: light and crispy
SNAP EBT eligible

cadootz Sea Salt Crackers - 4.23oz

$5.99
4.2(168)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.