Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

lance snack crackers

1,000+ results for “lance snack crackers”

Stonefire Sea Salt Naan Crisps - 6oz

$3.99($0.67/ounce)
4.4(35)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Barnum's Animals Original Crackers - 8oz

$3.19
4.6(163)
Loved for: nostalgic taste
SNAP EBT eligible

Goldfish Zesty Ranch Crackers - 6.6oz: No High Fructose Corn Syrup, Mild Spice

Once Upon a Farm Tractor Wheel Bar Baby Snacks - Apple, Sweet Potato & Spinach - 1.5oz/10ct

Goldfish Spicy Dill Pickle Crisps - 4.8oz: No Artificial Colors, No High Fructose Corn Syrup

Fig and Olive Mini Artisanal Crisps - 5.3oz - Good & Gather™

$4.29($0.81/ounce)

Eggo Vanilla Graham Cracker Snacks Multipack - 12ct

Cheez-It Crunch Zesty Jalapeno Crackers - 6.5oz

Sponsored

Cheez-It Summer Stamps Baked Crackers - 12.4oz

4.3(1046)
Loved for: versatile snack
SNAP EBT eligible

Honey Maid Graham Handi-Snacks Crackers 'N S'mores Flavored Dip Snack Packs - 10.5oz/10ct

Hot Calabrese, Asiago Cheese Cubes, Crostini Crackers - 2.7oz - Good & Gather™

$2.79($1.03/ounce)
Good & GatherOnly at target
4(252)
Loved for: asiago cheese flavor
SNAP EBT eligible

Pretzelized Cheddar Pretzel Crackers - 6.5oz

$4.49
4.5(330)
Loved for: perfect texture
SNAP EBT eligible

Cranberry Oat Phyllo Crisps - 2.8oz - Good & Gather™

$4.49($1.60/ounce)

Club Minis Cinnamon Sugar - 11oz: No High Fructose Corn Syrup

$3.99($0.36/ounce)
4.2(48)
Loved for: addictive flavor
SNAP EBT eligible

Apple Cinnamon Phyllo Crisps - 2.8oz - Good & Gather™

$4.49($1.60/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.5(50)
Loved for: light and airy texture
SNAP EBT eligible

Uncured Genoa Salami and Cheddar Cheese Snacker - 2.5oz - Good & Gather™

$2.79($1.12/ounce)

NABISCO Fun Shapes Cookies and Crackers Variety Pack - 20oz/20ct

$10.19($0.51/ounce)
4.8(199)
Loved for: great variety
SNAP EBT eligible

Simple Mills Cheddar Pop Mmms Crackers - 0.7oz

Snackish Variety Pack 8g Protein Potato Chips - 6.6oz/6ct

Sponsored

Get top deals, latest trends, and more.