Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

margarine sticks

233 results for “margarine sticks”

Flock Foods Original Chicken Bites - 2.12oz

$5.99($2.83/ounce)
reg $6.49
Sale

Lorissa's Kitchen Turkey Savory Herb Meat Sticks - 10g Protein - 1.15oz/5ct

$13.99($2.43/ounce)

Archer Jerky Original Turkey Mini Meat Sticks - 5g Protein - 3.68oz/8ct

$6.99($1.90/ounce)
reg $7.99
Sale

Snyder's of Hanover Multigrain Harvest Wheat Pretzel Sticks - 8oz

$3.79

Fresh Celery Sticks

$3.59 - $3.99
3.7(51)
SNAP EBT eligible

Original Beef Sticks - 9g Protein - 8oz/8ct -Good & Gather™

Old Dutch Pretzel Sticks - 15oz

$3.69($0.25/ounce)

Archer Jerky Taco Mini Beef Sticks - 8oz/16ct

$12.89($1.61/ounce)

Spanglish Asadero Birria Seasoning - 1oz: Allspice

$2.99($2.99/ounce)

Smucker's Natural Red Raspberry Fruit Spread - 17.25oz

$4.29($0.25/ounce)
4.7(1857)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Archer Original Turkey Stick - 1oz: Dried, 9g Protein

$2.19($2.19/ounce)
4.3(184)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Sponsored

Harvest Snaps Baked Veggie Snack Variety Pack - 5.3oz/6ct

Archer Jerky Jalapeno Beef Jerky Stick - 1oz: Sugar-Free, Gluten-Free, 8g Protein

$2.19($2.19/ounce)

Dulces Mara King Size Sandia Candy Variety Pack -  10ct

$1.89($0.30/ounce)

McCormick Perfect Pinch Gluten Free Rotisserie Chicken Seasoning - 5oz

$4.99($1.00/ounce)

Old Wisconsin Cut Beef Meat Sticks - 5oz: 5g Protein Per Serving

Texas Roadhouse Whipped Original Salted Spread Butter - 7.35oz

Savory Tavern & Bar Blend - 25oz - Market Pantry™

$8.29($0.33/ounce)
Market PantryOnly at target
4(583)
Loved for: variety of snacks
SNAP EBT eligible

Bonne Maman Hazelnut Chocolate Spread - 12.7oz: Creamy Texture

$6.99($0.55/ounce)
4.4(36)
Loved for: delicious flavor
SNAP EBT eligible

Earth's Best Lentil Sticks - Pizza - 1.97oz/4ct

$4.19
Earth's BestNew at target
4.7(111)
SNAP EBT eligible

Biscoff & Go Cookie Butter and Breadsticks - 1.6oz

$1.99($1.24/ounce)

Sponsored

Get top deals, latest trends, and more.