Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

marinated olives

202 results for “marinated olives”

Pearls Kalamata Olives to Go - 4ct

$3.99($0.71/ounce)

Pearls Sliced Ripe Black Olives - 3.8oz

$1.99($0.52/ounce)

Chopped Black Ripe Olives - 4.25oz - Market Pantry™

$1.99($0.47/ounce)

Early California Sliced Ripe Olives - 3.8oz: Pitted, Black Olives

Early California Sliced Ripe Olives - 6.75oz/3pk

Pearls Olives-to-Go Pitted Large Ripe Black Olives - 16ct

$10.99($0.57/ounce)

Pearls Specialties Blue Cheese Hand-Stuffed Queen Olives - 6.7oz

$4.29($0.64/ounce)
4.4(147)
Loved for: rich flavor
SNAP EBT eligible

Mezzetta Imported Spanish Queen Martini Olives - 10oz: Unpitted, Green Olives

$6.59($0.66/ounce)

Pitted Medium Black Ripe Olives - 6oz - Market Pantry

$1.99($0.33/ounce)
Market PantryOnly at target
4.6(91)
Loved for: good size
SNAP EBT eligible

Mezzetta Garlic Stuffed Olives - 10oz

$6.59($0.66/ounce)
4.4(70)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Pearls Olives-to-Go Pimiento Stuffed Olives - 4ct

$3.99($0.62/ounce)

Early California Large Pitted Ripe Black Olives - 6oz

Sponsored

Pearls Specialties Sliced Kalamata Olives - 6.7oz

$4.29($0.64/ounce)
4.8(40)
Loved for: rich flavor
SNAP EBT eligible

Pearls Organic Kalamata Pitted Greek Olives - 6oz

$4.29($0.72/ounce)
was $4.59
New lower price
4.8(95)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Queen Olives with Pimiento - 10oz - Market Pantry

$4.19($0.42/ounce)
Market PantryOnly at target
4.3(435)
Loved for: great size
SNAP EBT eligible

Pearls Large Pitted Ripe Black Olives - 6oz

$2.49($0.42/ounce)
was $2.69
New lower price
4.6(156)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Mezzetta Super Colossal Spanish Queen Pimento Stuffed Olives - 10oz

$6.59($0.66/ounce)

Early California Green Ripe Medium Pitted Olives - 6oz

Divina Pitted Frescatrano Olives - 4.9oz: Gluten-Free, Mixed Olives

$4.19($0.86/ounce)
reg $5.99
Sale

Early California Sliced Ripe Olives - 6.5oz: Pitted, Black Olives

$3.59($0.55/ounce)
was $3.99
New lower price

Pearls Sliced California Ripe Olives - 6.5oz: Pitted, Black Olives

Divina Olives Stuffed with Blue Cheese - 7.8oz

$4.89($0.63/ounce)
reg $6.99
Sale

Pearls Green Ripe Medium Pitted Olives - 6oz

$2.89($0.48/ounce)

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.