skip to main content
skip to footer
Target New Arrivals
Halloween
Clothing, Shoes & Accessories
Home & Decor
Kitchen & Dining
Patio, Lawn & Garden
Grocery
Household Essentials
Baby
Beauty
Target Beauty Studio
Personal Care
Sports & Outdoors
Pets
Health
Wellness
School & Office Supplies
Toys & Games
Electronics & Tech
Video Games
Books, Music & Movies
Party Supplies
Gift Ideas
Gift Cards
Shop by Community
Target Optical
Deals
Clearance
New Arrivals
Back to School
College
Top Deals
Target Circle Deals
Weekly Ad
Shop Order Pickup
Shop Same Day Delivery
Registry
RedCard
Target Circle
Find Stores
Target Circle™
Target Circle™ Card
Target Circle 360™
Registry & Wish List
Weekly Ad
Find Stores
Categories
Deals
Pickup & delivery
search
microgreens sunflowers
Target
Grocery
microgreens sunflowers
Filter
Sort
Pickup
Same-day Delivery
Shipping
Shop in store
Deals
Type
Price
Plant Variety
Guest Rating
New & Top Rated
Brand
Sold by
226 results
for “microgreens sunflowers”
$4.89
($0.73/fluid ounce)
JonnyPops Organic Sour Blue Raspberry Splash Minis Frozen Pops - 6.72 fl oz/6ct
JonnyPops
4.2
(77)
SNAP EBT eligible
Add to cart
$3.19
($0.27/ounce)
Frozen Szechuan Style Green Beans - 12oz - Good & Gather™
Good & Gather
3.7
(18)
SNAP EBT eligible
Add to cart
$2.79
($0.28/ounce)
A Dozen Cousins Mexican Cowboy Beans - 10oz
A Dozen Cousins
4.4
(29)
SNAP EBT eligible
Add to cart
$9.99
($5.66/ounce)
JonnyPops Freeze Dried Mango Cream Mini Pops - 50g/5ct
JonnyPops
4.5
(8)
SNAP EBT eligible
Add to cart
$6.29
($0.22/ounce)
Organic Mixed Vegetables - 28oz - Good & Gather: Blanched
Good & Gather
4.7
(16)
SNAP EBT eligible
Add to cart
$5.99
($0.46/ounce)
Mild Guacamole - 13oz
3.6
(15)
SNAP EBT eligible
Add to cart
$6.99
Lil Bucks Organic Bucks 'n Honey Clusterbucks Granola - 6oz
Lil Bucks
4.7
(7)
SNAP EBT eligible
Add to cart
$6.89
($0.57/ounce)
Taylor Farms Broccoli Florets - 12oz
Taylor Farms
4.3
(8)
SNAP EBT eligible
Add to cart
$2.49
White Malanga Root - each
5
(2)
SNAP EBT eligible
Add to cart
$6.89
($0.57/ounce)
Taylor Farms Vegetable Medley - 12oz
Taylor Farms
2
(1)
SNAP EBT eligible
Add to cart
$6.49
($0.40/ounce)
Caprese Salad with Balsamic Dressing & Chicken - 16.03oz - Good & Gather™
Good & Gather
4
(21)
SNAP EBT eligible
Add to cart
$2.99
($0.20/ounce)
Ebro Fabada Beans - 15oz
Petit
4.5
(8)
SNAP EBT eligible
Add to cart
Sponsored
$5.49
($0.69/ounce)
Taylor Farms Snap Peas - 8oz
Taylor Farms
5
(2)
SNAP EBT eligible
Add to cart
$5.99
($0.50/ounce)
Taylor Farms Broccoli & Cauliflower Florets - 12oz
Taylor Farms
4
(3)
SNAP EBT eligible
Add to cart
$11.99 - $19.99
Sunflower Seeds
Aiva Products
4
(2)
Add to cart
$6.99
Lil Bucks Organic Snickerdoodle Clusterbucks Granola - 6oz
Lil Bucks
4.6
(5)
SNAP EBT eligible
Add to cart
$3.99
($1.00/ounce)
Earthbound Farm Organic Wild Red Arugula - 4oz
Earthbound Farm
4.7
(25)
SNAP EBT eligible
Add to cart
$4.99
Hawaiian Sun Guava Jam - 10oz: Fruit Spread, Primary Flavors Berry
Hawaiian Sun
5
(1)
SNAP EBT eligible
Add to cart
$15.49
Back to the Roots 5pk Organic Flower Seeds
Back to the Roots
4.2
(57)
Loved for:
attractive flowers
Add to cart
$4.99
Hawaiian Sun Strawberry Guava Jam - 10oz
Hawaiian Sun
5
(3)
SNAP EBT eligible
Add to cart
$2.99
($0.37/ounce)
Hot Pepper Medley - 8oz
Ark Foods
4.7
(6)
SNAP EBT eligible
Add to cart
$8.49
($0.77/ounce)
Farmer's Fridge Sonoma Mixed Vegetable Salad - 11.09oz
Farmer's Fridge
SNAP EBT eligible
Add to cart
$8.49
($1.00/ounce)
Farmer's Fridge Pesto Chicken Salad Wrap - 8.50oz
Farmer's Fridge
New at
target
¬
3.6
(9)
SNAP EBT eligible
Add to cart
$2.99
Local Avocado - each
Wonderful Halos
3
(1)
SNAP EBT eligible
Add to cart
Sponsored
of 10
Page 1
Page 7
Page 9
Get top deals, latest trends, and more.
Email address
Sign up
Privacy policy
Terms