Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

no salt pretzels

742 results for “no salt pretzels”

The Matzo Project Salted Matzo Chips - 6oz

HERR'S Kettle Cooked Salt & Vinegar Potato Chips - 7.5oz: Gluten-Free

Herr's Original Kettle Cooked Potato Chips - 8oz: Gluten-Free

Utz "The Crab Chip" Potato Chips - 7.75oz

$2.71
reg $3.39
Sale

Snack Factory Pretzel Crisps Dark Chocolate - 5.5oz: No Artificial Colors, No Artificial Flavors, Mild

$5.59($1.02/ounce)
was $6.99
New lower price

Utz Kettle Classics Salt & Malt Vinegar Potato Chips - 7.5oz

$3.19($0.43/ounce)

Herr's Ripple Potato Chips - 8oz: Gluten-Free

$3.59($0.45/ounce)

Sponsored

Herr's Old Bay Potato Chips - 7.75oz

$3.59($0.46/ounce)
4.2(265)
Loved for: satisfying crunch
SNAP EBT eligible

Herr's Extra Thin Pretzels - 16oz

$3.59($0.22/ounce)
4.7(177)
Loved for: great crunch
SNAP EBT eligible

Snyder's of Hanover Old Fashioned Pretzel Rods - 27oz: Mild Spice Level

Utz Sourdough Specials Original Pretzels Barrel - 26oz: Tree Nut Free

Better Made Special Butter Braided Baked Pretzels - 12oz

Chifles Platanitos Garlic Plantain Chips - 8.5oz

$4.19($0.49/ounce)

Utz Mike's Hot Honey Potato Chips - 7.75oz

$2.79($0.36/ounce)
reg $3.49
Sale

Snyder's of Hanover Pretzel Pieces Peanut Butter Filled - 10oz: Mild Spice Level

$3.89($0.39/ounce)

Chifles Plantain Chips Original Snack Pack - 12oz: Gluten-Free, Vegan

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.