Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

pantry snacks

1,000+ results for “pantry snacks”

Cheetos Crunchy Cheese Flavored Party Size Snacks - 15oz

$6.69($0.45/ounce)
Buy 2 for $11 chips & dips
+ 1 deal
4.7(1844)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Siete Potato Chip Variety Pack - 9oz/6ct

4.5(130)
Loved for: delicious flavors
SNAP EBT eligible

Pirate's Booty Aged White Cheddar Cheese Puffs - 10oz: Gluten-Free

$7.39($0.74/ounce)

Takis Rolled Mini Fuego Tortilla Chips - 30.75oz/25ct

$11.99($0.39/ounce)
reg $15.19
Sale
4.6(1766)
Loved for: bold flavor
SNAP EBT eligible

Doritos Flamin' Hot Nacho Cheese Tortilla Chips - 9.25oz

Cheetos Puffs Cheese Flavored Party Size Snacks - 13.50oz

Funyuns Flamin' Hot Onion Flavored Rings - 5.25oz

$4.99($0.95/ounce)

Frito-Lay Variety Pack Classic Mix - 42ct

$19.99($0.51/ounce)
Select items on sale
4.7(4431)
Loved for: great variety
SNAP EBT eligible

Boulder Canyon Kettle Style Potato Chips Variety Pack - 18oz/18ct

Sponsored

Maui Onion Kettle Cooked Potato Chips - 8oz - Good & Gather™

Organic Blue Corn Tortilla Chips - 18oz - Good & Gather™

$6.39($0.36/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.6(3012)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Tostitos Bite Size Tortilla Chips Party Size - 17oz: Gluten-Free, No Artificial Flavors

Frito-Lay Variety Pack Flavor Mix - 42ct: Cheese, Barbecue, Ranch

$19.99($0.48/ounce)
Select items on sale

Doritos Protein Nacho Cheese Chips - 7oz

$4.79
4.6(235)
Loved for: satisfying crunch
SNAP EBT eligible

Boulder Canyon Avo Oil Hickory BBQ Potato Chips - 5.25oz

$4.69
4.6(915)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Organic Yellow Corn Tortilla Chips - 12oz - Good & Gather: Certified Gluten-Free

$4.79($0.40/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.6(3012)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Organic Veggie Tortilla Chips - 10oz - Good & Gather

$4.79($0.48/ounce)

Quest Nutrition Tortilla Style Protein Chips - Loaded Taco

$2.79 - $19.99
4.6(1935)
Loved for: high protein content
SNAP EBT eligible

Chocolate Chip Cookie Dough Nutrition Bars - 5ct - Good & Gather™

$4.89($0.61/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.5(831)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

HERR'S Chick-fil-A Sauce Waffle Fries Potato Chips - 7oz

$4.79
HERR'SNew at target
4.2(262)
Loved for: satisfying crunch
SNAP EBT eligible

Funyuns Onion Flavored Rings - 5.25oz

$4.99($0.95/ounce)
4.7(1698)
Loved for: delicious taste
SNAP EBT eligible

Sponsored

Get top deals, latest trends, and more.