Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

pistachio packs

200 results for “pistachio packs”

Organic Freeze-Dried Strawberry Banana And Mixed Berry Yogurt Bites  - 2oz/8ct - Good & Gather™

Wonderful Roasted & Salted Shelled Pistachios - 6oz

$6.99($1.17/ounce)

RITZ Handi Snacks Crackers 'N Cheesy Dip Snack Packs - 9.5oz/10ct

$6.19
4.5(129)
Loved for: convenient packaging
SNAP EBT eligible

Pizza Flavored Cashews - 6oz - Good & Gather™

$3.99($0.67/ounce)
4.5(98)
Loved for: rich flavor
SNAP EBT eligible

Uncured Genoa Salami and Cheddar Cheese Snacker - 2.5oz - Good & Gather™

$2.79($1.12/ounce)

Lightly Salted Roasted Whole Cashews - 10 Ct Multipack - Good & Gather™

$7.69($0.85/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.6(641)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Gimme Variety Pack Roasted Seaweed Snacks - 1.41oz/8ct

$7.99($5.67/ounce)

Tache Barista Original Pistachio Milk - 32fl oz: Certified Gluten-Free, Vegan

$6.99($0.22/fluid ounce)

Pumpkin Spice Naturally Flavored with Other Flavors Instant Oatmeal - 12.1oz - Good & Gather

$2.69($0.22/ounce)

Mezcla Plant Based Pistachio Chocolate Protein Bars - 11g Protein - 5.6oz/4ct

$8.99($1.56/ounce)

Organic Fruit Strip Variety Pack - Strawberry, Mango, Wildberry - 18oz/36ct - Good & Gather: Organic Certified, Gluten-Free

$15.29($0.85/ounce)

Sponsored

Hot Honey Cashews - 6oz - Good & Gather™

Realsy Peanut Butter Filled Dates - 2.1oz

$2.99
RealsyNew at target
SNAP EBT eligible

Wonderful Pistachios No Shells Honey Roasted - 5.5oz

$6.99($1.27/ounce)

Wonderful Roasted & Salted Pistachios - 8oz

$4.99($0.62/ounce)

Wonderful Pistachios No Shell Sea Salt & Pepper - 11oz: Roasted, Salted

Wonderful No Shell Unsalted Pistachios - 6oz

$6.99($1.17/ounce)

Realsy PB&J Filled Dates - 2.1oz

$2.99
RealsyNew at target
SNAP EBT eligible

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.