Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

pita bagel chips

1,000+ results for “pita bagel chips”

Tostitos Original Restaurant Style Tortilla Chips

$4.59 - $6.69
Buy 2 for $11 chips & dips
+ 1 deal
4.7(3150)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Quest Nutrition Tortilla Style Protein Chips - Chili Lime

$2.79 - $19.99
4.6(2317)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Funyuns Flamin' Hot Onion Flavored Rings - 5.25oz

$4.99($0.95/ounce)

Graza Extra Virgin Olive Oil Zesty Caesar Potato Chips Bag - 5.5oz

HERR'S Chick-fil-A Sauce Waffle Fries Potato Chips - 7oz

$4.79
HERR'SNew at target
4.2(265)
Loved for: satisfying crunch
SNAP EBT eligible

Lay's Kettle Cooked Original Potato Chips - 8oz: No Artificial Flavors, No Preservatives

$3.19($0.40/ounce)

Frito-Lay Variety Pack Flavor Mix - 42ct: Cheese, Barbecue, Ranch

$19.99($0.48/ounce)
Select items on sale

Pirate's Booty Aged White Cheddar Cheese Puffs - 10oz: Gluten-Free

$7.39($0.74/ounce)

Sponsored

PopCorners Spicy Queso - 7oz: Gluten-Free, No Artificial Flavors

Dot's Homestyle Pretzels Snack Variety Pack -18oz/18ct: Original, Honey Mustard

FitJoy Grain Free Sea Salt Pretzel Twists - 5oz

$3.99($0.80/ounce)
FitJoyNew at target
4.2(299)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Doritos Flamin' Hot Nacho Cheese Tortilla Chips - 9.25oz

Cape Cod Potato Chips Less Fat Original Kettle Chips - 8oz

$3.99($0.50/ounce)
4.7(1761)
Loved for: great crunch
SNAP EBT eligible

Snack Factory Pretzel Crisps Buffalo Wing Party Size - 14oz

$5.59($0.40/ounce)
4.7(720)
Loved for: crunchy texture
SNAP EBT eligible

Cheetos Puffs Cheese Flavored Party Size Snacks - 13.50oz

PopCorners Kettle Corn - 12oz

$6.69($0.56/ounce)
Buy 2 for $11 chips & dips
+ 1 deal

Sponsored

Get top deals, latest trends, and more.