Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

protein school snacks

776 results for “protein school snacks”

Barebells PB&J Nutrition Protein Bars - 20g Protein - 7.76oz/4pk

Barebells Wild Cherry Nutrition Bars - 7.76oz/4pk - 20gms Protein

Fiber One Oats & Chocolate Chewy Bars - 10ct/14.1oz: No Artificial Flavors, Low Sodium, Whole Grain

$6.99($0.50/ounce)

Little Spoon Chocolate Chip Oat Bakes Kids' Snack Bars - 5.3oz/5ct

$5.99($1.13/ounce)

Once Upon a Farm Apple and Oat Snack Bars - 9.6oz/8ct

$9.99($1.04/ounce)
4.6(157)
Loved for: soft texture
SNAP EBT eligible

ALOHA Seasonal Protein Bars - 14g Protein - 9.88oz/5ct

$10.59($1.07/ounce)
4.2(34)
Loved for: soft texture
SNAP EBT eligible

Magic Spoon Marshmallow Treats - 5.6oz/4ct

$8.49($1.52/ounce)
4.4(931)
Loved for: high protein content
SNAP EBT eligible

Perfect Bar Peanut Butter Mini Protein Bars - 7oz/8ct

$8.99($1.28/ounce)

Sponsored

ALOHA Peanut Butter Chocolate Chip Protein Bars - 9.88oz/5ct: Organic, Vegan, Gluten-Free

$10.59($1.07/ounce)

Aloha Oatmeal Chocolate Chip Protein Bars 5ct

$10.59
4.3(30)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

NuGo Dark Chocolate Pretzel Protein Bars - 12g Plant Protein - 10.56oz/6ct

Barebells Nutrition Bars - Caramel Cashew - 12pk

$27.99($1.20/ounce)

Barebells Key Lime Pie Nutrition Bars - 7.76oz/4pk - 20gms Protein

$9.49($1.22/ounce)

MOSH Oatmeal Chocolate Chip High Protein Bars with Creatine - 20g Protein - 8.44oz/4ct

$9.99($1.18/ounce)
reg $10.99
Sale

Power Crunch Wafer Triple Chocolate Whey Protein Energy Bars - 13g Protein - 5ct

$6.89($0.98/ounce)

MAGIC SPOON S'Mores Protein Bar Treat - 12g Protein - 5.6oz/4ct

$8.49($1.52/ounce)
4.3(209)
Loved for: nostalgic flavor
SNAP EBT eligible

GoMacro Peanut Butter Chocolate Chip MacroBar - 4ct/9.2oz

Sponsored

Get top deals, latest trends, and more.