Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

quest tortilla chips chili

1,000+ results for “quest tortilla chips chili”

Peanut Butter Filled Pretzels - 44oz - Market Pantry

$11.59($0.26/ounce)
Market PantryOnly at target
4.6(2046)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Quaker Sweet & Savory Mix Gluten Free Popped Rice Crisps Variety pack - 12.02oz/15ct

Santitas Yellow Corn Tortilla Chips Triangles - 11oz: Gluten-Free

$2.89($0.26/ounce)

Frito-Lay Minis Action Cups Chips - 12oz

$8.99
reg $10.99
Sale
Frito-LayNew at target
4.2(85)
Loved for: perfect size for kids
SNAP EBT eligible

Takis Kettlez Fuego Kettle-Cooked Potato Chips - 7.5oz

$4.29($0.57/ounce)

Siete Potato Chip Variety Pack - 9oz/6ct

4.5(130)
Loved for: delicious flavors
SNAP EBT eligible

Quest Nutrition Cheese Crackers - Cheddar Blast

$7.69
4.4(744)
Loved for: high protein
SNAP EBT eligible

Takis Blue Heat Crisps Cannister - 5.5oz

$2.69
4.1(609)
Loved for: bold flavor
SNAP EBT eligible

Frito-Lay Variety Pack Classic Mix - 28ct: Original, Cheddar, Barbecue, Nacho

$16.49($0.61/ounce)
Select items on sale

Sponsored

On the Border Lime & Sea Salt Tortilla Chips - 9.5oz

Takis Waves Fuego Wavy Potato Chips - 7oz

$4.29($0.61/ounce)

Snackish Variety Pack 8g Protein Potato Chips - 6.6oz/6ct

Frito-Lay Variety Pack Cheesy Mix - 18ct

$8.99($0.51/ounce)
reg $11.99
Sale

Takis Blue Heat Tortilla Chips - 17oz

$5.99($0.35/ounce)
TakisNew at target
4.4(2450)
SNAP EBT eligible

Sponsored

Get top deals, latest trends, and more.