Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

quinoa chips simply

209 results for “quinoa chips simply”

Julio's Original Corn Tortilla Chips - 9oz

$2.89($0.32/ounce)
4.6(165)
Loved for: delicious flavor
SNAP EBT eligible

Calidad Chile Limon Corn Tortilla Chips  - 10oz

Stacy's Garlic & Herbs Pita Thins - 6.75oz: No Added MSG, No Artificial Colors, No Artificial Flavors

$4.29($0.64/ounce)

Doritos Tortilla Chips Golden Sriracha - 9.25oz

4.2(1197)
Loved for: satisfying crunch
SNAP EBT eligible

Sponsored

Santitas Yellow Corn Tortilla Chips Triangles - 11oz: Gluten-Free

$2.89($0.26/ounce)

Quest Nutrition Tortilla Chips - Salsa Verde - 8ct

$19.99
4.5(325)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Quest Nutrition Chips Hot & Spicy Tortilla

$9.49 - $19.99
4.5(621)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Frito Lay Snacks Puffed & Popped Mixed Variety Pack - 27.125oz/35ct

Fig and Olive Mini Artisanal Crisps - 5.3oz - Good & Gather™

$4.29($0.81/ounce)

Sponsored

Get top deals, latest trends, and more.