Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

re packaged nacho chips and cheese

1,000+ results for “repackaged nacho chips and cheese”

Cheetos Crunchy Cheese Flavored Party Size Snacks - 15oz

$6.69($0.45/ounce)
Buy 2 for $11 chips & dips
+ 1 deal
4.7(1844)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Cheetos Flamin' Hot Puffs Flavored Snacks - 8oz: Gluten-Free

$4.79($0.60/ounce)
Buy 2 for $9 Cheetos snacks
+ 1 deal
4.8(1813)
Loved for: delicious flavor
SNAP EBT eligible

Colby Jack Cheese Snack Bars - 9oz/12ct - Good & Gather™

$2.79($0.31/ounce)

Tostitos Multigrain Scoops! Tortilla Chips-10oz: No Added MSG

Cheetos Puffs Cheese Flavored Party Size Snacks - 13.50oz

LesserEvil Cheezmos Cowboy Cheddar Puffs - 7oz

$4.59($0.66/ounce)
4.7(426)
Loved for: clean ingredients
SNAP EBT eligible

Doritos Cool Ranch Tortilla Chips - 9.25oz

4.7(10063)
Loved for: classic taste
SNAP EBT eligible

Sponsored

SunChips Minis Harvest Cheddar – 3.75oz: 100% Whole Grain, No Artificial Flavors

$2.29($0.61/ounce)
was $3.19
Lower price on select items
Buy 3 for $6 chips & snacks
+ 1 deal

LesserEvil Cheezmos Snack Pack Puffs - 4.6oz/10ct

Tostitos Scoops! Party Size Tortilla Chips - 14.5oz: Gluten-Free, No Artificial Flavors

Doritos Cool Ranch Flavor Party Size Tortilla Chips - 14.5oz

$6.69($0.46/ounce)
Buy 2 for $11 chips & dips
+ 1 deal
4.7(8278)
Loved for: classic taste
SNAP EBT eligible

Fritos Honey BBQ Twists Corn Chips - 9.25oz

4.7(1125)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Doritos Chili Limon Tortilla Chips - 10.75oz

DoritosNew at target
4.7(1851)
Loved for: spicy flavor
SNAP EBT eligible

Entertainment Collection Crackers Variety Pack  - 13.1oz - Good & Gather™

$4.69($0.36/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.5(2280)
Loved for: great variety
SNAP EBT eligible

Cheetos Crunchy Cheese Flavored Snacks - 2.875oz: Gluten-Free

$2.79($0.97/ounce)
4.7(2204)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Cheetos Jalapeno Cheddar Snacks - 8.5oz

$4.79($0.56/ounce)
Buy 2 for $9 Cheetos snacks
+ 1 deal
4.7(1667)
Loved for: delicious flavor
SNAP EBT eligible

Sponsored

Get top deals, latest trends, and more.