Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

reese peanut butter chip

221 results for “reese peanut butter chip”

Nestle Toll House Dark Chocolate Chips for Cookie Baking - 10oz: Gluten-Free

$4.99($0.50/ounce)

AMOS Strawberry Mochi Mallow - 6pk/3.17oz

$3.99
AMOSNew at target
3(1)
SNAP EBT eligible

LesserEvil Real Organic Cheddar Spaceballs - 7oz

$4.59($0.66/ounce)
4.4(220)
Loved for: clean ingredients
SNAP EBT eligible

Cadbury Mini Harvest Handfuls Milk Chocolate Sugar Shell Fall Halloween Candy - 7oz

$6.19
CadburyNew at target
4.3(52)
Loved for: delicious taste
SNAP EBT eligible

Nestle Toll House Premier White Morsel Baking Chips - 12oz: Gluten-Free, No Artificial Colors

Reese's Pieces Peanut Butter Movie Theater Box Candy - 4oz

$1.00($0.25/ounce)
was $1.59
New lower price
4.7(3322)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Reese's Milk Chocolate Peanut Butter Cups Snack Size Candy - 10.5oz

$6.19($0.59/ounce)

Reese's Peanut Butter White Chocolate Ghosts Halloween Candy Snack Size - 9.6oz

$5.89($0.61/ounce)
Reese'sNew at target
4.7(1877)
Loved for: smooth texture
SNAP EBT eligible

Reese's Peanut Butter Milk Chocolate Pumpkins Halloween Candy

$2.89 - $24.49

Reese's Take 5 Pretzel, Caramel, Peanut Butter, Chocolate Snack Size Candy Bars - 11.25oz

$6.19($0.55/ounce)

Reese's Miniatures Milk Chocolate Peanut Butter Cups Candy - 9.6oz

$6.19

Sponsored

M&M'S Peanut Butter Minis Chocolate Candy Bag Share Size - 8.6oz

Reese's Peanut Butter Pumpkins Snoopy and Friends Halloween Chocolate Candy Snack Size - 9oz

$5.89($0.65/ounce)
Reese'sNew at target
4.8(4123)
Loved for: delicious flavor
SNAP EBT eligible

Reese’s Oreo Milk Chocolate and White Creme Snack Size Peanut Butter Cups Candy - 8.8oz

Reese's Peanut Butter Cups Thins Milk Chocolate Candy Pouch - 7.37oz

$6.39($0.87/ounce)
4.7(1291)
Loved for: convenient packaging
SNAP EBT eligible

Reese's Peanut Butter Cups Candy - 1.5oz

$1.99($1.33/ounce)
4.8(4076)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Reese's Peanut Butter Milk Chocolate Cups Halloween Candy Jumbo Snack Size - 19.5oz

$8.89($0.46/ounce)
Reese'sNew at target
4.7(1427)
Loved for: fun shapes
SNAP EBT eligible

Reese's Assorted Peanut Butter Candy - 27.2oz/18ct

$25.99

Reese's Fast Break Milk Chocolate, Peanut Butter, Nougat King Size Candy Bar - 3.5oz

$2.99($0.85/ounce)

Sponsored

Get top deals, latest trends, and more.