Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

seinfeld soup

412 results for “seinfeld soup”

Campbell's Italian Style Wedding Soup - 16.1oz: Good Source of Fiber

$2.49
reg $3.19
Sale

Annie's Organic Bunny Pasta & Chicken Broth Soup - 14oz

$3.99($0.29/ounce)
4(59)
Loved for: organic ingredients
SNAP EBT eligible

Lentiful Gluten Free Thai Coconut Curry Instant Lentils - 2.01oz

$3.79($1.89/ounce)
4.3(29)
Loved for: quick preparation
SNAP EBT eligible

Nissin Chow Mein Teriyaki Beef - 4oz

$1.89($0.47/ounce)

Samyang Buldak Original Rice Cake Tteokbokki - 6.52oz

$3.99($0.61/ounce)
reg $4.39
Sale

Southwest Hatch Chile Chowder - 24oz - Good & Gather™

Lentiful Gluten Free Mexican Green Chile Instant Lentils - 2.01oz

Samyang Buldak Cream Carbonara Spicy Chicken Ramen Noodles - 24.65oz/5ct

Sponsored

Rao’s Made For Home Chicken & Gnocchi Soup -  16oz

$3.99($0.25/ounce)
4.2(661)
Loved for: fresh ingredients
SNAP EBT eligible

Pho'nomenal Gluten Free Beef Pho Noodle Soup - 2.1oz

$3.79($1.53/ounce)
4(78)
Loved for: easy to prepare
SNAP EBT eligible

Pho'nomenal Gluten Free Chicken Pho Noodle Soup - 2.47 oz

$2.99($1.21/ounce)
4.1(112)
Loved for: authentic flavor
SNAP EBT eligible

Tomato and Black Bean Soup - 24oz - Good & Gather™

Pho'nomenal Gluten Free Veggie Pho Noodle Soup - 2.47oz

Signature Stelline - 16oz - Good & Gather™

$2.39($0.15/ounce)

Hearty Vegetable Soup - 24oz - Good & Gather™

$4.29($0.18/ounce)

Campbell's Chunky Sirloin Burger with Country Vegetables Soup - 18.8oz: No Artificial Flavors

$2.49($0.13/ounce)

Sponsored

Get top deals, latest trends, and more.