Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

seinfeld soup

412 results for “seinfeld soup”

Creamy Tomato Bisque Soup with Parmesan - 24oz - Good & Gather™

$4.29($0.18/ounce)

Pacific Foods Organic Gluten Free Condensed Cream of Chicken Soup - 10.5oz

$2.99($0.28/ounce)

Pacific Foods Organic Chicken Noodle Soup - 16.1oz: No Added Sugar, No Artificial Colors, No Artificial Flavors

$3.49($0.22/ounce)
was $3.69
New lower price

Pacific Foods Organic Gluten Free Chicken & Wild Rice Soup - 16.3oz

$3.49($0.21/ounce)
was $3.69
New lower price
4.4(283)
Loved for: organic ingredients
SNAP EBT eligible

Rao’s Made For Home Italian Wedding Soup -  16oz

$3.99($0.26/ounce)
4.4(608)
Loved for: rich flavor
SNAP EBT eligible

Sponsored

Chicken Broth - 32oz - Good & Gather™

$1.59($0.05/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.7(6127)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Campbell's Creamy Tomato Soup Microwaveable Bowl - 15.4oz: No Artificial Colors, No High Fructose Corn Syrup

Progresso Gluten Free Vegetable Classics Lentil Soup - 19oz

Campbell's Condensed Cream of Chicken Soup - 42oz/4ct

$5.79
4.7(1954)
Loved for: rich flavor
SNAP EBT eligible

Amy's Organic Gluten Free Low Sodium Lentil Vegetable Soup - 14.5oz

Annie's Organic Chicken Noodle Soup - 14oz

$3.99($0.29/ounce)
was $4.49
New lower price
4(156)
Loved for: wholesome ingredients
SNAP EBT eligible

Sponsored

Get top deals, latest trends, and more.