Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

shells and cheese

285 results for “shells and cheese”

Rana Spinach & Ricotta Ravioli - 10oz: All, No Preservatives

$5.69($0.57/ounce)
4.6(888)
Loved for: quick cooking time
SNAP EBT eligible

Mini Babybel Original Semisoft Cheeses - 4.2oz/6ct

$3.89($0.93/ounce)
4.7(3257)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Small Shells - 16oz - Good & Gather™

$1.29($0.08/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.8(292)
SNAP EBT eligible

Hillshire Snacking Bistro Bites with Italian Salami, White Cheddar & Chocolate Almonds - 2.8oz

Columbus Gluten Free Prosciutto Panino - 3.9oz

$6.99($1.79/ounce)
4.4(479)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Double Crème Brie Cheese Wheel - 8oz - Good & Gather™

$5.29($0.66/ounce)

Tri-Color Cheese Tortellini - 17.6oz - Good & Gather™

$5.19($0.29/ounce)

Macaroni and Cheese Spirals - 5.5oz - Market Pantry

$0.69($0.13/ounce)

Kraft Original Flavor Mac and Cheese Big Cups - 8.2oz/2ct

$4.99($0.61/ounce)
4.7(1152)
Loved for: creamy texture
SNAP EBT eligible

Babybel Variety Pack Cheeses - 14.1oz/20ct

$11.39($0.81/ounce)
4.7(148)
Loved for: variety of flavors
SNAP EBT eligible

Stouffer's Supreme Three Cheese Shells and Cheese Box Macaroni - 12oz

Sponsored

Kraft Restaurant Edition Romano Cacio E Pepe Mac and Cheese with Pipette Pasta - 9.5oz

$2.59
was $2.99
New lower price

Kraft NotCo Original Flavor Plant Based Mac & Cheese - 6oz

$2.69($0.45/ounce)
4.4(866)
Loved for: easy preparation
SNAP EBT eligible

Sandwich Brothers of Wisconsin Egg & Cheese Sandwich - 15oz/6ct

$6.59($0.44/ounce)

Kraft Restaurant Edition Parmesan Pesto Mac and Cheese Pasta - 9.5oz

$2.59
was $2.99
New lower price

Buitoni Five Cheese Tortellini Pasta - 20oz

Frozen Cheese Tortellini Pasta - 19oz - Market Pantry™

Frozen Four Cheese Gnocchi - 22oz - Good & Gather™

Hillshire Farm Snack Kits Turkey & Cheddar - 2.76oz

$2.99
4.5(223)
Loved for: fresh ingredients
SNAP EBT eligible

Columbus Charcuterie Tasting Board - 12.5oz

$15.39($1.23/ounce)

Annie's Alfredo Mac and Cheese - 6oz

$1.39
reg $1.59
Sale

Velveeta Original Mac and Cheese Big Cups - 10oz/2ct

$5.29($0.53/ounce)
4.7(774)
Loved for: creamy texture
SNAP EBT eligible

Sponsored

Get top deals, latest trends, and more.