Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

snack individual bags

1,000+ results for “snack individual bags”

Pirate's Booty Aged White Cheddar Cheese Puffs - 10oz: Gluten-Free

$7.39($0.74/ounce)

Doritos Flamas Tortilla Chips - 9.25oz

$4.59($0.50/ounce)
Buy 2 for $8 Doritos chips
+ 1 deal

Pepperidge Farm Goldfish Pretzel Crackers Size - 12oz: No Artificial Preservatives, No Artificial Colors, Mild

Dot's Homestyle Pretzels Snack Variety Pack -18oz/18ct: Original, Honey Mustard

Tostitos Bite Size Tortilla Chips Party Size - 17oz: Gluten-Free, No Artificial Flavors

Cheetos Puffs Cheese Flavored Party Size Snacks - 13.50oz

Popcorners Variety Pack - 15ct/9.375oz

$9.99($1.07/ounce)
reg $10.99
Sale

Frito-Lay Back to School Mix Chips - 14oz/18ct

$9.99
reg $10.99
Sale
Frito-LayNew at target
4.4(16)
SNAP EBT eligible

Organic Blue Corn Tortilla Chips - 12oz - Good & Gather™

$4.79($0.40/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.7(3734)
Loved for: great crunch
SNAP EBT eligible

Tostitos Original Restaurant Style Tortilla Chips

$4.59 - $6.69
Buy 2 for $10 snacks & dips
+ 1 deal
4.7(3150)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Frito-Lay Positively Delicious Mix Variety Pack - 8oz/10ct

Sponsored

Doritos Protein Nacho Cheese Chips - 7oz

$4.79
4.6(236)
Loved for: satisfying crunch
SNAP EBT eligible

WILDE 13g Protein Chips - Sea Salt & Vinegar - 4ct

$8.99($1.68/ounce)
4.5(1110)
Loved for: high protein content
SNAP EBT eligible

Doritos Flamin Hot Limon Tortilla Chips - 9.25oz

HERR'S Chick-fil-A Sauce Waffle Fries Potato Chips - 7oz

$4.79
HERR'SNew at target
4.2(267)
Loved for: satisfying crunch
SNAP EBT eligible

LesserEvil Cheezmos Snack Pack Puffs - 4.6oz/10ct

Chester’s Fries Flamin' Hot - 12oz

$6.19($0.52/ounce)

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.