Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

special k chocolate chip

1,000+ results for “special k chocolate chip”

Lily's Semi-Sweet Chocolate Baking Chips -9oz

$8.09($0.90/ounce)
reg $8.99
Sale
4.6(719)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

White Baking Morsels - 12oz - Good & Gather™

$3.99($0.33/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.6(5121)
Loved for: rich flavor
SNAP EBT eligible

GHIRARDELLI White Vanilla Flavored Melting Wafers - 10oz

$6.99($0.70/ounce)
Select items on sale
4.7(1754)
Loved for: smooth melting
SNAP EBT eligible

GHIRARDELLI Milk Chocolate Flavored Melting Wafers - 10oz

$6.99($0.70/ounce)
Select items on sale
4.7(1754)
Loved for: smooth melting
SNAP EBT eligible

Signature Dark Chocolate Chunk - 10oz - Good & Gather™

$6.19($0.62/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.7(238)
Loved for: rich flavor
SNAP EBT eligible

Butterscotch Chips - 11oz - Good & Gather

$3.99($0.36/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.6(5121)
Loved for: rich flavor
SNAP EBT eligible

GHIRARDELLI Premium Baking Classic White Chips - 11oz

$7.69($0.70/ounce)
4.8(3318)
Loved for: rich flavor
SNAP EBT eligible

GHIRARDELLI Dark Chocolate Flavored Melting Wafers - 10oz

$6.99($0.70/ounce)
Select items on sale
4.7(1754)
Loved for: smooth melting
SNAP EBT eligible

Nestle Toll House Butterscotch Chips for Cookie Baking - 11oz: Gluten-Free, No Artificial Preservatives

Nestle Toll House Premier White Morsel Baking Chips - 12oz: Gluten-Free, No Artificial Colors

Ghirardelli White Vanilla Melting Wafers - 16oz

$8.99($0.56/ounce)
Select items on sale
4.7(1754)
Loved for: smooth melting
SNAP EBT eligible

Ghirardelli Milk Chocolate Melting Wafers - 16oz

$8.99($0.56/ounce)
Select items on sale
4.7(1754)
Loved for: smooth melting
SNAP EBT eligible

Sponsored

Ghirardelli Melting Wafers 10oz Dark Chocolate + 10oz White Vanilla Chocolate + 10oz Milk Chocolate

Toll House Football Morsels - 9oz

$5.79
Toll HouseNew at target
4.7(171)
SNAP EBT eligible

Salted Caramel Baking Chips - 11oz - Favorite Day™

$3.99

Lily's Dark Chocolate Style No Sugar Added Baking Chips - 9oz

$8.09($0.90/ounce)
reg $8.99
Sale

Lily's Milk Chocolate Style No Sugar Added Baking Chips - 9oz

$8.09($0.90/ounce)
reg $8.99
Sale

Enjoy Life Dark Chocolate Dairy Free Vegan Baking Morsels - 9oz

Enjoy Life Gluten Free Rice Milk Chocolate Dairy Free Vegan Baking Morsels - 9oz

$7.99($0.89/ounce)

Milk Chocolate Covered Mini Pretzels Candy - 7oz - Favorite Day™

$3.89($0.56/ounce)

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.