skip to main content
skip to footer
Target New Arrivals
Halloween
Clothing, Shoes & Accessories
Home & Decor
Kitchen & Dining
Patio, Lawn & Garden
Grocery
Household Essentials
Baby
Beauty
Target Beauty Studio
Personal Care
Sports & Outdoors
Pets
Health
Wellness
School & Office Supplies
Toys & Games
Electronics & Tech
Video Games
Books, Music & Movies
Party Supplies
Gift Ideas
Gift Cards
Shop by Community
Target Optical
Deals
Clearance
New Arrivals
Back to School
College
Top Deals
Target Circle Deals
Weekly Ad
Shop Order Pickup
Shop Same Day Delivery
Registry
RedCard
Target Circle
Find Stores
Target Circle™
Target Circle™ Card
Target Circle 360™
Registry & Wish List
Weekly Ad
Find Stores
Categories
Deals
Pickup & delivery
search
spooky twinkies
Target
Holiday Shop
spooky twinkies
Filter
Sort
Pickup
Same-day Delivery
Shipping
Shop in store
Deals
New & Top Rated
Snack Cake Types
Brand
Package Count
Diet Type
Dietary Preferences
Price
631 results
for “spooky twinkies”
$99.48
Bats & Skeletons Halloween Tabletop Decorating Kit - 10 pc
Fun Express
New at
target
¬
Add to cart
$54.00
reg
$65.25
Sale
Department 56 Department 56 Village Halloween Resting My Bones Lighted Figurine - 56.53146
Department 56
Add to cart
$13.99
reg
$16.49
Sale
Northlight Reflective LED Lighted EEK Halloween Marquee Style Sign - 6.5" - Purple
Northlight
1
(1)
Add to cart
$28.99
Funworld Skull in Spiderweb Cocoon Halloween Prop
Fun World
Add to cart
$60.10
Morris Costumes 20" Light-Up LED Blow Mold Black Skull Halloween Decoration
Morris Costumes
Add to cart
$126.22
Seasons Halloween Franky Skeleton Decorative Prop - Black
Morris Costumes
Add to cart
$26.39
Halloween Pedestal Tabletop Decorations - 3 Pc.
Fun Express
New at
target
¬
Add to cart
$7.99
reg
$10.49
Sale
Northlight Halloween Pumpkin Carving Kit with Stencils - 10" - 4pc
Northlight
2
(1)
Add to cart
$18.14
reg
$19.83
Sale
Seasons USA Fish Skeleton Halloween Decoration - 10.5 in - Off-White
Seasons USA Inc
5
(2)
Add to cart
$14.99
Ruby Slipper Sales Co., LLC (Rubies) A Nightmare on Elm Street 2-Piece Halloween Sign Accessory Set
A Nightmare on Elm Street
Add to cart
$13.99
reg
$16.49
Sale
Northlight LED Lighted Happy Halloween Burlap Banner - 18.75"
Northlight
3
(2)
Add to cart
$89.99
FG Square 9" Gates of Purgatory Halloween Decorative Prop
FG Square
Add to cart
Sponsored
$45.53
reg
$55.53
Sale
2 Ft. Groundbreaker Orange Pumpkin Man Animated Prop Halloween Decoration
Morris Costumes
Add to cart
$33.05
11 3/4" x 27 1/2" Hanging Pumpkin Head Plastic Halloween Decoration
Morris Costumes
Add to cart
$39.59
reg
$47.84
Sale
Northlight Scary Jack-O-Lantern Hanging Halloween Decoration - 11'
Northlight
4.5
(2)
Add to cart
$19.99
Skeleteen Laboratory Head in Jar - Gory Fake Severed Face Scary Party Decorations Props for Insane Halloween Haunted House Décor
Skeleteen
1
(1)
Add to cart
$11.59
reg
$14.49
Sale
Northlight Skeleton 3-D Halloween Window Decoration - 10"
Northlight
2
(2)
Add to cart
$38.34
Halloween Express 10 in Skull Fire & Ice Blazing Scenes Decoration
Halloween Express
5
(1)
Add to cart
$51.85
reg
$62.47
Sale
Trick or Treat Studios Halloween III: Season of the Witch Glow in the Dark Spirit Board Halloween Decoration - 12 in x 18 in - Orange
Trick or Treat Studios
Add to cart
$16.99
reg
$19.49
Sale
Northlight Fabric Spiderweb Halloween Decorations - Purple, Orange, Green - 6' - Set of 3
Northlight
Add to cart
$8.60
reg
$21.49
Sale
Northlight BOO Wooden Block Halloween Sign with Bat Accent - 27.5"
Northlight
5
(1)
Add to cart
$107.69
reg
$118.84
Sale
Fun World 36 in. Zombie Halloween Decor Pack of 12
Fun World
Add to cart
$69.41
Seasonal Visions Skull With Light And Sound Halloween Decoration - 24 in - Gray
Seasonal Visions
5
(1)
Add to cart
$164.99
reg
$180.33
Sale
Morris Costumes 4 Ft. x 3 Ft. Light-Up Skull Pedestal Fence with Chains Halloween Decoration
Morris Costumes
Add to cart
Sponsored
of 27
Page 1
Page 18
Page 20
Trending now
Skip to next section
$10.19
($0.57/ounce)
Oreo Fall Treats Trick or Treat Halloween Cookies Snack Variety Pack - 18oz/20ct
4.7 out of 5 stars with 53 ratings
53 reviews
Add to cart
$15.49
($0.52/ounce)
Kellogg's Snacks Halloween Scooby-Doo! Treat-Or-Treat Box - 30oz/30ct
3.9 out of 5 stars with 13 ratings
13 reviews
Add to cart
$5.49
($0.61/ounce)
Hello Panda Chocolate Snack Box - 9oz/12ct: No Artificial Colors, Peanut-Free
4.8 out of 5 stars with 1665 ratings
1665 reviews
Add to cart
Highly rated
$3.19
($0.36/ounce)
Biscoff Airline Size XL Cookies Snack Packs - 8.8oz/10ct
4.8 out of 5 stars with 283 ratings
283 reviews
Add to cart
Highly rated
$2.59 - $5.29
Nutella B-Ready Crispy Wafer
4.7 out of 5 stars with 1039 ratings
1039 reviews
Add to cart
$4.29 - $10.39
Oreo Halloween Green and Orange Creme Chocolate Sandwich Cookies
4.4 out of 5 stars with 101 ratings
101 reviews
Add to cart
$4.29
($0.42/ounce)
Buy 1 get 1 30% off Chips Ahoy! & Oreo cookies & cakes
OREO Cakesters Soft Snack Cakes - 10.1oz/5ct
4.4 out of 5 stars with 1440 ratings
1440 reviews
Add to cart
$6.19
($0.62/ounce)
Nilla Mini Vanilla Wafer Cookies Snack Packs - 10oz/10ct
4.7 out of 5 stars with 187 ratings
187 reviews
Add to cart
$6.19
($0.62/ounce)
Chips Ahoy! Mini Original Chocolate Chip Cookies Snack Pack - 10oz/10ct: 1g Protein
4.7 out of 5 stars with 131 ratings
131 reviews
Add to cart
$3.19 - $5.49
Little Debbie Oatmeal Creme Pies
4.7 out of 5 stars with 1814 ratings
1814 reviews
Add to cart
Highly rated
$7.99
($0.78/ounce)
MadeGood Organic Gluten Free Chocolate Chip Cookies Soft Baked Snack Pack - 12ct: No Artificial Colors, Tree Nut Free
4.4 out of 5 stars with 824 ratings
824 reviews
Add to cart
$2.19 - $3.19
Little Debbie Nutty Bars
4.7 out of 5 stars with 1303 ratings
1303 reviews
Add to cart
$6.19
Oreo Handi Snacks Cookie Sticks 'N Creme Dip Snack Packs - 10oz/10ct
4.7 out of 5 stars with 144 ratings
144 reviews
Add to cart
$6.19
Nutter Butter Bites Peanut Butter Sandwich Cookies Snack Pack - 10oz/10ct
4.8 out of 5 stars with 198 ratings
198 reviews
Add to cart
Highly rated
$7.29
($0.61/ounce)
Kellogg's Snacks Scooby-Doo! Cinnamon Baked Graham Cracker Snacks Multipack - 12oz/12ct
4.6 out of 5 stars with 651 ratings
651 reviews
Add to cart
$6.19
($0.62/ounce)
Oreo Mini Chocolate Sandwich Cookies Snack Pack - 10oz/10ct
4.7 out of 5 stars with 192 ratings
192 reviews
Add to cart
$4.99
reg
$7.49
Sale
ALLERGY SMART Gluten Free Chocolate Chip Mini Cookies Family Pack - 7.05oz/10ct
4.3 out of 5 stars with 33 ratings
33 reviews
Add to cart
$6.19
Honey Maid Graham Handi-Snacks Crackers 'N S'mores Flavored Dip Snack Packs - 10.5oz/10ct
4.1 out of 5 stars with 232 ratings
232 reviews
Add to cart
$6.19
($0.62/ounce)
NABISCO Cookies Mini Variety Pack - 10oz/10ct
4.6 out of 5 stars with 215 ratings
215 reviews
Add to cart
$7.99
Tate's Bake Shop Chocolate Chip Cookies - Snack Packs - 10oz/10ct
4.8 out of 5 stars with 37 ratings
37 reviews
Add to cart
$13.49
($0.58/ounce)
NABISCO Sweet Treats Cookie Variety Pack - 23.3oz/30ct
4.5 out of 5 stars with 55 ratings
55 reviews
Add to cart
$4.29
($0.43/ounce)
Teddy Grahams Chocolatey Chip ' Snacks - 10oz: Whole Grain
4.4 out of 5 stars with 283 ratings
283 reviews
Add to cart
$4.99
reg
$7.49
Sale
ALLERGY SMART Gluten Free Birthday Cake Mini Cookies Family Pack - 7.05oz/10ct
4.5 out of 5 stars with 42 ratings
42 reviews
Add to cart
Highly rated
$7.29
($0.57/ounce)
Kellogg's Snacks Paw Patrol Cinnamon Graham Cracker Snacks Multipack - 12.7oz/12ct
4.7 out of 5 stars with 386 ratings
386 reviews
Add to cart
Get top deals, latest trends, and more.
Email address
Sign up
Privacy policy
Terms