Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

stick of butter

230 results for “stick of butter”

Dalmatia Imports Fig Spread Nut - 8.5oz

$6.49($0.76/ounce)
was $7.99
New lower price

Plant Based Organic Non-Dairy Buttery Spread - 13oz - Good & Gather™

$3.69($0.28/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.7(188)
Loved for: creamy texture
SNAP EBT eligible

Gedney Pickles Sweet Bread & Butter Chips - 24oz

$4.79($0.20/fluid ounce)

Cocomo Coconut Creamy Peanut Butter - 10oz

Skippy Bites Girl Scouts Chocolate Peanut Butter - 5.5oz: Creamy

$3.79($0.69/ounce)
was $3.99
New lower price
4.5(246)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Better Made Special Butter Braided Baked Pretzels - 12oz

Chomps Chomplings Jalapeno Beef Sticks - 12oz/24pk

$31.99($2.67/ounce)
4.7(3717)
Loved for: healthy protein snack
SNAP EBT eligible

Anthem Snacks Original Beef Meat Stick - 9g Protein - 1oz

$2.49
4.6(166)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Sponsored

Country Crock Original Vegetable Oil Spreadable Tub - 45oz

$7.29($0.16/ounce)
4.3(29989)
Loved for: creamy texture
SNAP EBT eligible

Anthem Snacks Original Beef Meat Sticks - 9g Protein - 6oz/6ct

$12.99($2.17/ounce)
reg $15.99
Sale

Crazy Celery Sticks - 12oz

$3.99($0.33/ounce)

Organic Bread & Butter Pickle Chips - 24 fl oz - Good & Gather™

$3.99($0.17/fluid ounce)
Good & GatherOnly at target
4.4(69)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Snyder's of Hanover Pretzel Pieces Peanut Butter Filled - 10oz: Mild Spice Level

$3.89($0.39/ounce)

Jack Link's MrBeast Mini Turkey Sticks - 6oz/12ct

$12.39($2.07/ounce)

Sponsored

Get top deals, latest trends, and more.