Target New ArrivalsHalloweenChristmasGift IdeasClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

stick wafers

251 results for “stick wafers”

Kellogg Scooby-Doo! Cinnamon Baked Graham Cracker Sticks - 11oz: Whole Grain

$3.99($0.36/ounce)

Organic Mini Peanut Butter Sandwich Crackers - 8oz/8ct - Good & Gather™

$5.99($0.75/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.6(897)
Loved for: organic ingredients
SNAP EBT eligible

Snyder's of Hanover Pretzel Sticks

$3.89
4.7(1791)
Loved for: crunchy texture
SNAP EBT eligible

Salted Stick Butter - 1lb - Good & Gather™

$3.19($0.20/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.8(7246)
SNAP EBT eligible

Sensible Portions Halloween Snack Garden Veggie Ghosts & Bats Sea Salt Flavored Chips - 6oz/12ct

$9.39($1.57/ounce)

Pepperidge Farm Goldfish Halloween Edition Cheddar Crackers Snack Packs Multipack Box - 18oz/24ct

$10.99($0.61/ounce)

Utz Halloween Snacks Mini Cheese Ball Treats - 8oz/32ct

$6.99($0.87/ounce)
UtzNew at target
3.1(85)
SNAP EBT eligible

Chomps Chomplings Original Beef Mini Sticks - 3oz/6ct: Keto Certified, Sugar-Free, High Protein

$7.99($2.66/ounce)

Sponsored

Chomps Chomplings Original Beef Mini Sticks - 7oz/14ct

$18.49($1.32/count)
4.7(3726)
Loved for: healthy protein snack
SNAP EBT eligible

Nature Valley PB Chocolate Crispy Creamy Wafer Bar - 6.5oz/5ct

$3.99($0.61/ounce)
reg $4.29
Sale

Chomps Chomplings Original Turkey Mini Sticks - 3oz/6ct

Little Debbie Nutty Bars

$2.19 - $3.19
4.7(1307)
Loved for: nostalgic flavor
SNAP EBT eligible

Hello Panda Chocolate Snack Box - 9oz/12ct: No Artificial Colors, Peanut-Free

$5.49($0.61/ounce)

MadeGood Mornings Cinnamon Bun Soft Baked Oat Bars - 5.3oz/5ct

$3.89($0.73/ounce)
4.6(579)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Chomps Snack Sticks Original Beef Meat Sticks - 9.2oz/8ct

$18.49($2.01/ounce)

Harry Potter x Target Pumpkin Pasties - 7.27oz

$5.99

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.